in

Avengers 4 Hakkında Bilinen Her Şey

 

Avengers Infinity War’un bitiminde mor renkli, devasa büyük kötü adam olan Thanos Dünya’dan ayrılmıştı. 2019’un en çok beklenen filmleri arasında olan Avengers 4’te neler olacak? Thanos geri dönecek mi? Yazımızda Avengers 4 hakkında her şeye değinmeye çalıştık.

Avengers 4’te Ne Olacak?

Eğer Infinity war‘u izlediyseniz Thanos’un amacının ne olduğunu ve neler yaptığını biliyorsunuzdur. Evrende dengeyi sağlamak amacıyla evrenin yarısını tuzla buz eden Thanos, ben de dahil çoğu kişinin tahmin ettiği üzere Avengers 4‘te savaşı kaybedecek. Herkesin merak ettiği asıl konu ise Thanos’un nasıl kaybedeceği.

Elinde bulundurduğu eldiven ve eldivenin içerisindeki 6 sonsuzluk taşı ile evrendeki en güçlü canlı olan Thanos, zaten Yenilmezler‘in yeni üyelerini tuzla buz etti. Kalan saf kadronun nasıl kazanmaya çalışacağı ise ciddi bir merak konusu.

Avengers 4 Teorileri

 • Yaygın ve mantıklı görüşlerden biri, Thanos‘un bir şekilde kendi sonunu kendisinin getirmesi. Belki de Thanos düşündüğü gibi evreni dengelemekten çok ekosistemi bozduğunu görebilir.
 • Galaksinin Koruyucuları 3 filminin çıkacağı açıklandıktan sonra Gamora bir şekilde hayata dönecek gibi bir düşünce hakim. Ancak Gamora, tozlaşmadan önce ruh taşı için feda edildiğinden herhangi bir şekilde zaman çok önceye çekilerek Loki de dahil çoğu karakter tekrar hayata döndürülebilir. Bunu Thanos‘un kendisinin yapması daha büyük ihtimal bizce.
 • Bir de Kaptan Marvel‘in gelip ortalığı dağıtacağı görüşü var. Infinity War insanları böyle düşünmeye itti sonda Kaptan Marvel’in çağrılışını göstererek. Bu Kaptan Marvel’in filmine reklam amacıyla de yapılmış olabilir.
 • Son olarak bir kahramanın evren için kendini feda edip Thanos‘un mağlubiyetine sebep olması var. Buna en büyük aday da Chris Evens‘ın veda Tweet’inden sonra Kaptan Amerika oldu.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Avengers 4 İçin İlk Fragman Yayınlandı

 Avengers 4 Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Çekimlerin bittiği durulduğundan beri en çok sorulan sorulardan biri fragmanın ne zaman olacağı idi. Marvel yetkilisinden yapılan açıklamaya göre Avengers 4 fragmanı 2019’dan önce yayınlanacak. Bu fragman yayınlandıktan sonra Youtube’ta yeni bir rekor olacağı da tahminler arasında.

Filmin fragman noktasında şöyle bir durum var. Fragmanda olacak birçok şey spoiler etkisi yaratabilir çünkü Infinity War çok ince bir noktada bitti. Bu durum, fragmanı daha çok beklenilir ve merak konusu yapıyor demek de mümkün.

Avengers 4’te Ölmesi Beklenilen Kişiler

 • İron Man: Bu filmle beraber kontratı biten Robert Downey Jr. bu filmde ölebilecek karakterler arasında.
 • Thanos: Ölmesine kesin gözüyle bakılan Thanos‘a ne olacağı merak konusu.
 • Captain Amerika: Chris Evens geçtiğimiz günlerde bir veda Tweet’i attı ve aynı zamanda kontratı da bitiyor. Bu nedenlerden ötürü öleceği düşünülüyor fakat Marvel ters köşe de yapabilir.
 • Black Widow: Avengers 4’ten sonra solo filmi çıkacak olan bu karakterin son Avengers filminde ölmesi çok iyi reklam olur doğrusu.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Teknoloji İnsan Mıdır?

Avengers 4’e Katılması Beklenenler

 • İron Man’in eşi: Sızdırılan bu bilgi tamamen doğru. Neden savaşa gireceği ise Avengers 4’te Iron Man‘ın ölümünün ardından intikam için savaşması ihtimaller arasında.
 • Quicksilver: Avengers’ın önceki filmlerinde hakkın rahmetine kavuşan karakterimizin geri dönebileceği dedikodular arasında. Filmde bir şekilde geçmişe yolculuğu beklediğimizden bu karakteri de filmde görebiliriz.
 • Katherine Longford: Tam olarak ne olacağını bilmediğimiz 13 Reasons Why dizisinden tanınan Katherine, Avengers 4’te kesin olarak oynayacak.

Avengers 4 Ne Zaman Yayınlanacak?

3 Mayıs 2019‘da yayınlanacak bu film, en çok beklenen filmler arasında. Peki Avengers 4‘ün ismi ne olacak diye sorarsanız bununla ilgili pek çok tahmin var. Fakat resmi anlamda bir açıklama yapılmadığını hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dronelara Yeni Görev!

Xbox Geriye Dönük Uyumluluk Programına 4 Yeni Oyun Daha!