in ,

Her Nefeste Eskisi Kadar Birlikte Miyiz Riot Games?

Bu içeriğimizde üzgün bir Lolespor fanının eleştirilerini ve sorularını okuyacaksınız.

31 Ağustos 2019’da yapılacak olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali biletleri 8 Ağustos 2019 tarihinde Biletix üzerinden satışa çıktı. Riot Games Türkiye, biletlerin etkinlikten 3 hafta önce satışa çıkmasına rağmen çok ilgi gördüğünü ve 2 saat içerisinde tükendiğini bildirdi. Zaten etkinliğin Riot Games Espor Sahnesi’nde yapılmasına karşı çıkan taraftarlar bu habere daha çok tepki gösterdi.

Buraya kadar size olayı özetlediysem şimdi kendi fikirlerimi barındıran ve beraber tartışacağımız bölüme geçebiliriz. Biliyorsunuz etkinlik, sahne açılmadan önce Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapılıyordu. Haliyle finali 15.000’e yakın seyirci izliyordu. Hatta satılan biletler günler içerisinde bitiyor, karaborsaya düşüyordu. Riot Games, kendi sahnesini açmak için 2018 KMF’yi Ata Stüdyoları’nda yaparken sahnenin açılmasıyla beraber 2019 KMF’yi Riot Games Espor Sahnesi’ne aldı. Zaten Wolkswagen Arena’da yapıldığı yıllarda TBF’deki seyirci sayısı kadar seyirci çekemiyordu. Bu yüzden yapılanın doğru olduğunu düşündürttü.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nde Yarı Finale Doğru

İzleyicilerin kafasında canlanan plan şu şekildeydi: “Bundan sonra yapılacak olan KMF’ler Riot Games Espor Sahnesi’nde, TBF’ler ise yine büyük bir salonda yapılır.” Ancak düşündükleri gibi olmadı. Riot Games, şaşırtıcı bir açıklamayla her sene 15.000’e yakın izleyiciye ev sahipliği yapan Türkiye Büyük Finali’ni 1000 kişilik kendi sahnesinde yapma kararı aldıklarını duyurdu.

Düşünsenize, özel sahne tasarımlarıyla ve şovlarıyla ünlenen, acaba bu sene nasıl bir açılış olacak dedirten Türkiye Büyük Finali, bu sene 1000 kişilik bir alanda yapılıyor. Üstüne üstlük 2 saat içerisinde biten biletler güzel bir şeymiş gibi açıklanıyor. Hatta bilet almaya yetişemeyen izleyiciler için dışarıda izleme etkinliği yapılacağı söyleniyor.

Şahsen ben bir Lolespor fanatiği olarak Riot Games’in almış olduğu bu karara çok üzüldüm. Hayretler içerisinde kararın iptalini beklerken dün öğle saatlerinde servis edilen “Biletler 2 saat içerisinde tükendi!” başlıklı basın bültenini gördüm ve gerçekten şaşkınlığımı gizleyemedim. Bu yüzden maalesef o eski TBF ruhunun bu sene yaşatılamayacağı kanaatindeyim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Shadow of The Tomb Raider'a Neden Tepki Yağdı?

Benim birkaç sorum var. Gelin yorumlarda beraber tartışalım.

  1. Riot Games neden ilk açıklamasından sonra gelen tepkilere kulak asmadı?
  2. Ferman Akgül ve Fatma Turgut’un TBF için beraber seslendirdiği “Her Nefeste Birlikteyiz” şarkısının söylendiği o TBF’den bu TBF’ye ne değişti?
  3. Riot Games artık seyircisini veya seyirci sayısını eskisi kadar önemsemiyor mu?
  4. Yoksa Riot Games espor sahnesinin adını daha fazla duyurabilmek adına finalleri mi eskisi kadar önemsemiyor?

Ama son ve en önemli sorum şu: Gerçekten her nefeste birlikte miyiz?

Huawei Yeni İşletim Sistemi Harmony OS’u ve EMUI 10 Arayüzünü Tanıttı!

httpsoagtr.comanasayfagecmis-tarih-bp-…petrol-sizintisi 2

Geçmiş Tarih: BP Deepwater Horizon Petrol Sızıntısı