in , ,

Marvel Reklam Ekibinden Büyük Endgame Spoiler’ı! (Spoiler İçerir!)

Marvel, sen yapma bari!

Marvel evreninin en büyük filmi, en son filmi ve en çok beklenilen filmlerinden biri olan Avengers: Endgame’in sinemalara çıkışı üzerinden bir hafta geçmiş durumda. Bu 1 haftalık süreçte film, rekordan rekora koşarken, gişeleri de alt üst etmiş ve sinema tarihinin en büyük gişe yapan ilk 5 filminden biri olmuş durumda.

Ancak Marvel, filmin reklamını yapmaya devam ediyor ve film hakkında trailer videoları yayınlıyor. İşte bu videolardan bir tanesinde ise hayranları çok fazla kızdıracak bir hata bulunuyor. Marvel’in reklam ekibinin hazırladığı trailer videosunda neredeyse tüm önemli sahnelerin yer aldığı ve çok fazla spoiler içeren sahneler bulunuyor.

Yukarıdaki videoda yer alan fragman filmin reklamı için kullanılan ve çok fazla spoiler içeren görüntüler mevcut. Thor’un Mjolnir ve Stormbreaker’ı kullanarak yıldırım oluşturduğu, Pepper Potts’un Ironman’a yardım için geldiği, Thanos’un Infinity War’da olduğu gibi yine ordusunu Avenger ekibinin üstüne sürdüğü sahneler gibi birçok spoiler içeren bölüm mevcut.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İşte Karşınızda Battlefield V!

Marvel’in Endgame üzerine bu kadar sızıntı videoları yüzüne canının sıkılmasına ve internette hayranların spoiler yemekten bu kadar kaçınmasının üzerine, bir de Marvel’in kendisinin spoiler içeren fragman yayınlaması büyük bir hata olarak görülüyor. Endgame bu gidişle akıllarda Spoilergame olarak kalabilir!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dead Cells'in Android Çıkış Tarihi Resmen Açıklandı!

 

Beşiktaş Esports’un yeni logosu!

PlayStation Plus Mayıs 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!