in ,

Sessizliğin Sesi: Muzo

 

Kabul edelim çoğumuzun yaşadığı yerler çok fazla gürültülü. Bazen sessiz bir ortama çekilip kafamızı dinlemek istesek de pek mümkün olmuyor. Celestial Tribe tarafından geliştirilen Muzo adlı akıllı cihaz sayesinde aradığımız sessiz ortamı yaratmak mümkün hale geliyor.

Muzo, içinde bulunan teknolojiler sayesinde düz yüzeyin ses çıkarmasını engellerken, dışarıdan gelen sesleri de en aza indiriyor. Ayrıca gerçekçi sesler de oluşturabilen Muzo, böylece doğanın huzur veren sesleri arasında rahatlamak mümkün oluyor.

Muzo’nun üç farklı çalışma modu var; sessizlik modu, uyku modu ve gizli mod.

  • Gizlilik Modu:

Kalabalık bir restoranda arkadaşınızla konuştuğunuzu ve kimsenin sizi dinleyemeyeceğini düşünün. Mümkün gibi gözükmese de Muzo ile mümkün. Ses maskeleme özelliği sayesinde aranızdaki konuşmanın sır olarak kalmasını sağlıyor. akıllı telefon uygulamasını kullanarak korunma seviyenizi artırabiliyorsunuz.

  • Uyku Modu:
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Netflix, Atiye'nin 2.Sezon Yayın Tarihini Duyurdu!

Büyük şehirlerde uyumak bazen tam bir işkenceye dönüyor öyle ki kabus görmekten bile beter eder insanı. Muzo kullanıcılarına sadece sessizlik değil kişisel akustik uyku terapisi de sunuyor. Rahatlatıcı seslerden birini seçmeniz ve alarmınızı kurmanız yeterli. Sesler zihninize yerleşip uykuya dalmanıza yardımcı olacak. Tüm gece süren seslerin ardından uyku döngünüzün doğru zamanında başlayan ses dalgaları, sizi rahatsız etmeden uyandıracak.

  • Sessizlik Modu:
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Apple AirPods Pro'nun Özellikleri Belli Oldu!

Çevrenin gürültüsünden sizi kurtarıp, kişisel konfor alanı yaratmanızı sağlıyor. Tek bir dokunuş ile içinde bulunduğunuz ortamı konfor alanı haline getiriyor. Arkasında bulunan yapışkan ile düz yüzeylere de yapışabiliyor.

 

Kickstarter üzerinden 532 bin Dolar toplayan cihaz, Indiegogo kampanyasından da 1,6 milyon Dolar’ın üzerinde gelir elde etti. Muzo Indiegogo üzerinden, 159 Dolar + kargo ücreti karşılığında ön sipariş ile alınabiliyor. Şuanda sipariş edilen ürünlerin Nisan ayında gönderileceği söyleniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Greenlight Kaldırılıyor!

Dota 2 | 10 Şubat Güncelleme Notları (Türkçe)