in

LOLLOL VAY BEVAY BE ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

Sevimli Canavarlar’a Devam Dizisi Geliyor!

Hem de kısa bir süre sonra!

Pixar’ın en sevilen filmlerinden olan Sevimli Canavarlar’ın devam dizisi geliyor!

2001 yılında yayınlanan, bir neslin senaryosunu ezbere bildiği Sevimli Canavarlar için Pixar 2013 yılında Sevimli Canavarlar Üniversitesi isimli bir prequel yayınlamıştı. Her ne kadar izleyenlerden tam puan almasa da, eski filme yapılan göndermelerle nostaljik bir hava yaşatmıştı izleyenlere. Şimdi ise Pixar, tam olarak hayranların beklediği yapım olan bir devam filmi üzerine çalışıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Efsane Geliyor: DuckTales Yeni Fragman Yayınladı!

2001 yapımı Sevimli Canavarlar filminin sonunda, karakterlerimiz çocuk çığlıkları değil de çocuk kahkahalarından çok daha fazla enerji üretebildiklerini fark ettiklerinde, çığlık fabrikasını koca bir kahkaha fabrikasına çeviriyorlardı. Yeni gelecek televizyon dizisi bu değişimden 6 ay sonrasını konu alacak.

Yapımın adı Monsters at Work olacak; tahmini çıkış tarihi ise 2021 yılının ilkbaharı olarak görünüyor. Monsters at Work, Pixar’ın “Buzz Lightyear of Star Command” ve “Forky Asks a Question” dizilerinden sonra üçüncü televizyon dizisi olacak. Aslında bu haber Walt Disney’in CEO’su Bob Iger tarafından 2017 yılında, serinin planlandığı yönünde duyurulmuştu. Sonrasında detaylar 2019 yılında geldi ve dizinin 2021 yılında geleceği 2020 yılında duyuruldu. Pixar’ın yapımını üstlendiği bu dizi Disney+ platformunda yayınlanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Enes Batur'un "Finali" Hakkında

Heyecanla bekliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karantinada Kafa Dağıtmak İçin İzlenecek 10 Film!

DOOM Eternal İnceleme | Yeni DOOM Nasıl Olmuş?