in

90’lı Yıllardan Kopma Bomb Royale İncelemesi

Hoş geldiniz 90’lar!

Bağımsız bir geliştirici tarafından geliştirilip Steam üzerinden yayınlanan Bomb Royale oyununu sizler için inceledik!

Oyunumuz hepinizin bildiği Bomberman oyununun grafikleri geliştirilmiş, boyut kazanmış hali. Kare bloklardan oluşan bir arenada, koyduğunuz bombalar ile kutuları patlatıp içlerinden düşen güçlendirmeleri alıyorsunuz. Güçlendirmeler ile karakterinizin bırakabileceği bomba sayısı, bombaların menzili, karakterinizin hızı gibi bazı özelliklerinizi geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca bombalar ile düşmanlarınızı sıkıştırarak onları haritadan silebilirsiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Rust Oyuncularına Müjde!

Grafikler

Oyun farklı farklı arenalara ve karakter olarak da telefonunuzdaki emoji barından fırlama Teddy Bearlara sahip. Bunların çizimi her ne kadar Bomberman’den iyi de olsa 2019 için göz kamaştıran grafikler olduğunu söyleyemeyiz.

Oyundaki Teddy Bearları herhangi bir ödeme yapmaksızın oyun içerisindeki birinciliklerinizle edindiğiniz puanları kullanarak açabiliyorsunuz.

Oynanış

Oyunda Erken Erişim Oyunu olduğu için maalesef bir elin parmakları kadar bile oyuncu yok. Genelde botlara karşı oynamak zorundasınız ve oyundaki botların sizi perişan etme objektifleri yok gibi gözüküyor. Sağdan sola deli danalar gibi koşturuyorlar ve oyuncuyu aksiyonun içerisine sürükleyemiyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  No Game No Life Anime İncelemesi

Bunun yanında orijinal Bomberman oyununda bile 8 tane güçlendirme varken Bomb Royale’de maalesef 4 tane güçlendirme bulunuyor.

Steam’deki güncel fiyatı 10 TL olan oyunun mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/android-cihazlar…da-parmak-donemi/

Android Cihazlarda WhatsApp’da Parmak İzi Dönemi!

UEFA Finalinde Sahaya Giren Youtuber Fester Abdü Arkadaşlarıyla Birlikte Gözaltına Alındı!