in

LOLLOL VAY BEVAY BE

Anime İncelemeleri #4 – Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Chuunibyou demo Koi Ga Shitai Anime Zamanı (Genel Karakterler)

Adını hikayesinde geçen “8. Sınıf Sendromu”ndan alan Chuunibyou demo Kio ga Shitai! gerek gerçek hayat içerisinden aldığı kesitler , gerek akıcı ve zevkli hikayesi gerek içerisinde sıradışı bir aşk barındırması ile çoğunuzun soluksuz izleyeceği bir seri olabilir.

Ana Karakterlerimizden: Takanashi Rikka

Hikayede birden fazla ana karakter bulunmasına rağmen bana göre iki ana karakter bulunduruyor.Bunlar “Takanashi Rikka ve Togashi Yuuta”dır.

Genel olarak 8. Sınıf Sendromu’na yakalanan Yuuta’nın bu sendromun verdiği utançtan kurtularak başladığı lisede aynı sendroma sahip Rikka ile tanışması sonrası olan olayları anlatıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Voidrunner İncelemesi

 

Bu olayları izlerken gerçekten üzüleceğiniz , gülmekten kırılacağınız ve şöyle olsa daha iyi olurmuş diyeceğiniz ; kendinizi hikayedeki karakterlere benzettiğiniz kısımlar olacaktır.

Ana Karakterlerimizden: Togashi Yuuta

Sendrom diyorsun da nedir bu 8. Sınıf Sendromu diyeceksiniz ve hoşunuza giden kısım da tam burası olacak. Öncelikle sadece 8. sınıf öğrencilerinde görülen bir şey değil. Hepiniz yaşamışsınızdır , belki hala yaşıyorsunuz ya da yaşamadıysanız merak etmeyin bir gün mutlaka yaşayacaksınız. Bazen olur ya kendimize olağanüstü yetenek veya özellikler yükleyerek kendimizi gerçeklikten uzaklaştırarak eğleniriz ve bunun gerçek olduğuna inanırız. İşte bu duruma “8. Sınıf (Ortaokul) Sendromu” adı veriliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pro Cycling Manager 2019 İncelemesi

Yaklaşık 8 kişilik bir ekibin peşinden sıradışı bir arkadaşlık, sıradışı bir aşk ve farklı evrenlere yolculuk yapacağınız bu seride toplamda 30 bölüm, 5 OVA ve 1 Movie bulunuyor.

Soluksuz izleyebileceğiniz bir seri olacağını tahmin ediyorum ancak söylemedi demeyin bittiğine üzüleceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Friday the 13th: The Game İçin Çıkış Tarihi Paylaşıldı!

Videolarınızı Düzenlerken Kullanabileceğiniz En İyi 10 Program