in ,

ASUS TUF GAMİNG Combo Set İncelemesi

Kısa bir süre öncesinde Asus’un Tuf Gaming adı altında piyasaya sürdüğü Tuf Gaming Combo setini sizler için inceledik.

https://oagtr.com/anasayfa/asus-tuf-gaming-…o-set-incelemesi/

TUF GAMING M5

TUF Gaming M5, oyuncuların talep ettiği rahatlığı, performansı ve güvenilirliği sunan, her iki elle de kullanılabilen kompakt bir oyuncu faresi. Uzun süreli oyunlar için ergonomik ve hafif yapıda olan ürün, yüksek hassaslık düzeyine sahip optik sensörüyle size avantaj sağlıyor. 50 milyon kez tıklanabilen Omron® anahtarları ve olağanüstü dayanıklılık için özel kaplamasıyla M5, zorlu görevlere hazır. Üründe ayrıca özelleştirilebilir ASUS Aura Sync RGB aydınlatma bulunuyor. Böylece rakiplerinizin üzerinde kendi tarzınızla hakimiyet kurabilirsiniz.

Her İki Elle de Kullanılabilen Ergonomik Tasarım

TUF Gaming M5, pençe ya da parmak ucu tutuşuyla hızlı oynanış için optimize edilen, her iki elle kullanılabilir kompakt bir biçime sahip. Ergonomik ve hafif yapısıyla uzun süre kullanımda bile rahat. Her iki yandaki desenli tutma yerleri daha kolay ve konforlu bir kontrol sağlıyor.

Oyuncu Sınıfı Optik Sensör

100 ile 6.200 dpi arasında değişen oyuncu sınıfı bir optik sensörle donatılan ve saniyede 220 inç tarayabilen TUF Gaming M5, rekabet etmeniz için gereken hassaslığı ve hızı sunuyor. 1000 Hz sorgu oranıyla da ultra akıcı oyun deneyimleri için gecikmesiz performansın tadını çıkaracaksınız.

Sağlam ve Dayanıklı

TUF Gaming M5 baştan sona uzun yıllar ön cephede mücadele edecek şekilde tasarlandı. Dış katmanda kullanılan özel kaplama, 10’dan fazla zorlu aşınma, sürtünme ve terleme testine dayanabiliyor. Yoğun mücadelenin yaşandığı anlarda başarı oranını yüksek tutmaya yardımcı olmak için kritik düğmelerde, en az 50 milyon tıklamaya dayanabilen Omron anahtarlarına yer verildi. Farenin tabanında ise saatler boyunca akıcı hareket sağlayan Teflon ayaklar bulunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Game Awards'ta Cyberpunk Hakkında Bilgi Edinebilecek Miyiz?

Aura Sync RGB Aydınlatma

Aura Sync size, tüm renk tayfını ve çeşitli aydınlatma efektleri kullanarak TUF Gaming M5’inizi kişiselleştirme özgürlüğü veriyor. Aydınlatmayı kapsamlı Aura Sync ekosistemiyle kolayca senkronize edebilirsiniz. Gerçekten fark yaratan benzersiz bir oyun odası kurmak çok kolay.

 

Artılar

+ Ergonamik

+ Uygun Fiyat

+ 6200 DPI

Eksileri

– Zayıf kutu içeriği

– Kablo örgülü değil

 

TUF GAMİNG K5

Kullanışlı Mech-Brane tuş anahtarları, sağlamlık sunan özel kaplama, sıvı dökülmesine dayanıklılık ve Aura Sync aydınlatma özelliklerine sahip ASUS TUF Gaming K5 RGB klavye ve aynı zamanda Kullanışlı TUF Gaming Mech-Brane tuş anahtarları ve 24 tuş geçişli anti-ghosting özelliğiyle hızlı ve güvenilir performans veriyor. Dayanıklılık sağlayan özel kaplama ve sıvı dökülmesine direnç ile her gün zorlu koşullarda oyun oynamaya uygun.

Farklı cihazlarla senkronize olabilen ve ayrı ayrı ayarlanabilen beş ASUS Aura Sync RGB aydınlatma bölümüyle sonsuz aydınlatma olasılıkları Sol üst köşede bulunan özel medya tuşlarıyla oyunu aksatmadan sesleri ayarlama imkanı sunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fortnite Dünyasının Sonu Mu Geldi?

Entegre ergonomik bilek desteği ve iki seviyeli açı ayarıyla en uygun rahatlık. Kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi için anında makro kaydetme olanağı sunan programlanabilir tuşlar ve dahili bellek ve Kapsamlı kontrol seçenekleri ve kolay ayar imkanı sunan kullanışlı arayüz ile klavyeyi size özel hale getiriyor.

ÖZEL MEDYA TUŞLARI

Oyunda dikkatiniz dağılmadan sesi kontrol edin. Sol üst köşede bulunan özel medya tuşları sayesinde klavyeyi kullandığınız elinizle, fareden elinizi kaldırmadan sesi kolayca ayarlayabilirsiniz.

ERGONOMİK BİLEK DESTEĞİ VE AYARLANABİLİR AYAKLAR

İki ayrı yükseklik seviyesine sahip ayarlanabilir ayaklar ve entegre bilek desteğiyle TUF Gaming K5 en uygun rahatlığı sunmak için ergonomik olarak tasarlandı.

DAHİLİ BELLEKLE TAMAMEN PROGRAMLANABİLİR

TUF Gaming K5’te anında makro kaydedilebilen tamamen programlanabilir tuşlar bulunuyor. Bu sayede klavyenizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Dahili bellek sayesinde de klavyenizi istediğiniz yere götürebilir, ayarlarınızı istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Artıları

+ RGB

+ Rahat Kullanım

+Ergonomik

+ Uygun Fiyat

 

Eksileri

– Plastik Gövde

– Kablo Örgülü Değil

– Zayıf Kutu içeriği

 

Ürün orta segment oyunculara hitap etmekte.  Bu sebep ile Fiyat/Performans ürünü olduğunu söyleyebiliriz, tabii eksileri var mı var, artıları da olduğunu unutmamak lazım.

Aynı zamanda bu iki ürünü ayrı olarak satın alabilirsiniz, ikisi bir arada olan uygun fiyattan bulabilirsiniz

https://oagtr.com/anasayfa/qualcomm-snapdra…nmesi-gerekenler/

Qualcomm Snapdragon İşlemcileri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ücretsiz DLC: Assassin’s Creed Odyssey The Fate of Atlantis Ücretsiz Oldu!