in

BOO! GREEDY KID İNCELEMESİ

Hepimiz afacandık, hepimiz çocuktuk, ufacıktık, top oynadık, acıktık. Yine hepimiz az buz haylazdık ama bazılarımız vardı ki kulaklarına fısıldayacak bir şeytana ihtiyaç duymazlardı. Boo! Greedy Kid adlı Steam oyunu da bu denli haylaz bir karakter üzerinden geçiyor.

Oyunda babasından bir soda için para koparamaması ile birlikte kriz geçiren “Greedy Kid”, hıncını kadın-erkek demeden yaşı geçmiş insanları korkutarak çıkartıyor. Arkalarından gelen bir çığlıkla yüreği ağzına gelen amcalarımız, miyotik keçiler gibi yere yapışıyorlar. Karakterimiz de bu durumdan yararlanarak zavallıların paralarını gasp ediyor.

Oyun içinde kapılardan geçip, polislere, orada bulunmasına hiçbir anlam veremediğimiz SAT komandolarına yakalanmadan, mobilyaların arkalarına saklana saklana bir ihtiyarın dibinde beliriyorsunuz. Seçenekler kısmından ayarladığınız üzere ister boşluk tuşu ile ister gerçekten mikrofonunuza çığlık atarak (Evet böyle bir şey yapabiliyorsunuz.) huzur evi sakinlerini korkutup paralarını cebe indiriyorsunuz. Aynı ustalıkta bir üst kata çıkacak asansöre ulaşıp diğer bölümlerde de başka insanları rahatsız etmeye devam ediyorsunuz. Yalnız dikkat edin! Kimi amcalar göründüklerinden daha çetin ceviz çıkıp bastonu kafanızda parçalayabilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bir Türk Yapımı Oyun Daha Bizlerle!

Toplam 100 bölümü olan oyunun karşınıza çıkan insanlara kıçınızı açıp twerk yapmanızı sağlayan bir özelliği var ki oyun içi 1 adet başarım harici pek de bir şeye yaramıyor. Tabii oyunun özellikleri bu kadar basit ve anlaşılır olunca yanında level editörü de bonus olarak geliyor. Evet, oyun istediğiniz gibi yeni seviyeler oluşturup arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan bir level editörüne sahip. “Bunca” diyemeyeceğimiz kadar az özelliğin yanında oyun Steam’de 10,50 TL‘den satışa sunuluyor ki bu da sadece yapılmış olmak için yapılan bir oyuna göre fazla bile olan bir rakam gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty Mobile Duyuruldu | Trailer Analizi ve Tüm Detaylar!

Oyuna ait oynanış videosunu da burada izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite Battle Royale Mobil Cihazlara Geliyor!

Treyarch İnsanların Duyguları ile Oynuyor!