in

Endless Combat İncelemesi

TPS türü sahip olduğumuz oyun camiasında köklü bir geçmişe sahip. Fakat günümüzde eski rağbetlerini koruyabildiklerini söylemek biraz zor, yinede Türk yapımı bir oyun olarak piyasaya çıkacak olan Endless Combat, ufukta bir geleceğe sahipmiş gibi görünüyor.

Fatalitech Bağımsız Geliştirici ekibi tarafından yapılan oyun, tamamen çoklu oyuncu modlarına odaklanmış ve genel olarak Türk yapımı oyunlar için kullanılan “Türk yapımı oyundan ne hayır gelir?” yakıştırması yerine kendisine kesinlikle bir şans verilmesini hak ediyor. Özellikle optimizasyon konusunda birçok oyundan daha önde olduğunu söyleyebilirim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Trine 3: The Artifacts of Power

Oyunun henüz 2 farklı modu (death match, free for all) 7 farklı karakteri ve 4 farklı haritası mevcut. Ne kadar bazı haritalar birbirini andırıyor olsa da, başlangıç için ideal olduğunu düşünüyorum. Her karakter kendine has bir güce ve tabii ki görünüşe sahip. Bu karakterlere değinmemiz gerekirse:
Spy – Görünmezlik
Shotgunner – Yer saldırısı
Gunlisher – Görünmezlik
Soldier – Canavarın öfkesi (evet kulağa garip geldiğinin farkındayım)
Quickscooper – Ölümsüzlük
Assault – Süper Yumruk
Sniper – Süper Hız

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Party Hard İncelemesi

Oyunda kullanılan Unreal Engine 4 motoru görüntüleri muhteşem kılmamış. Fakat bir tps shooter da genel olarak aranan özellik oynanılabilirliğin yeterli düzeyde olması ve kötü denmeyecek bir görselliğe sahip olmasıdır. (en azından benim görüşümde) Bu yüzden görüntüler kötüden ziyade kaliteli bir görsellik sunuyor ve bu sunum karşısında da bilgisayarınızı ağlatmak yerine ortalama bir bilgisayarın da kaldırabileceği düzeyde oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hunt Showdown İçin Kapalı Alpha Tarihi Belli Oldu!

Hem Kanser Edip Hem Eğlendiren 5 Mobil Oyun