in

RWBY: Grimm Eclipse

Şirinliğin ve katliamın bir arada bulunduğu animeye benzeyen çizimleri ve karakterleriyle öne çıkan oyunlar artık günümüzde iyice kendilerini gösteriyorlar. RWBY: Grimm Eclipse de bu şirin oyunlarımızdan bir tanesi.

Oyunumuzda hikaye oldukça yan tema olarak kullanılmış. Genel olarak oynanış mekaniklerine yönelen oyunumuz bu konuda hiç de fena değil. 4 farklı ana karakterden birini seçip oyunumuza başlıyoruz. Fakat üzülmeyin her bölüm sonunda farklı bir karakter ile oynama imkanı sunuyor oyun bize.

Tabii ki çoklu oyuncu seçeneği oyuna daha fazla aksiyon ve eğlence katıyor.

Oyunu oynarken dikkat edeceğiniz son şey hikaye oluyor. Sürekli aksiyon ile iç içe olduğumuz oyunumuzda  belli bir beceri ağacı sistemi de mevcut. Oyun içerisinde level atladıkça sahip olduğumuz çeşitli kombolara ekstra özellikler ekleyebiliyoruz. (Tabii ki aynı şey özel becerimiz için de geçerli.) Karakterlerin seslendirmeleri ve her karakterin kendine has dövüş stili oyunu oldukça güzel kılıyor. Kişiliğinden tutun giyiniş tarzına kadar dördü de farklı olan karakterlerin her birini oynaması birbirinden zevkli.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty: Ghosts

Grafik açısından da sürekli denk gelmediğimiz bir grafik motoru mevcut. Fakat oynarken oyunun görüntüleri insanın içini açıyor ve bir o kadar da gözü yormadan rahat bir oynanış vaadediyor. Tabii ki sadece bunlarla kalsa dört dörtlük bir oyunmuş gibi gözükürdü, fakat oyunun daha çok gelişmesi gerekiyor. Optimizasyon sorunları, oyunun oldukça kısa olması gibi problemler oyunu etkileyecek nitelikte olsa da oyun hala oynanmaya değer gözüküyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Saiki Kusuo No Psi Nan Anime İncelemesi

Ne kadar az çok problemlere sahip olan bir oyun olsa da bu tarz oyunlara karşı ilgisi olan birisi için kesinlikle denenmesi gereken bir tat veya çevrenizde arkadaşlarınızla yapacak bir şey bulamıyorsanız bu tarz oyunlara başlangıç yapmak için çok ideal bir seçenek RWBY: Grimm Eclipse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 Yaşındaki 2 Türk Gençten Araba Simülasyon Oyunu: Araba Sevdası!

Dota 2 | 12 Haziran 2017 Güncelleme Notları