in

Sky Knights

Geçtiğimiz dönemlerde simülasyon oyunlarının her zaman kendi çaplarında bir popüleriteleri olmuştu. (Gerçi bu oyun pek simülasyon sınıfına girmiyor…) Gelecek günlerde çıkışını gerçekleştirecek olan Sky Knights hayatta elini bile uçak savaşlarına sürmeyecek olan beni oldukça eğlendirmeyi başardı. Realistik bir savaşı göz önünde bulundurularak yapılan Sky Knights oynayan oyuncuya gerçekten bu hissiyatı tamamen yaşatmasa da fark etmesini sağlıyor.

Oyunun görüntüleri göz zevkini bozmayacak ve oldukça rahat ayırt edebileceğiniz şekilde

Oyun içerisindeki amacımız, ekip arkadaşlarımızla birlikte düşman birliğinin karada bulunan üslerini yok etmek. Uçakların yanı sıra karada bulunan küçük araçların da saldırması ve sizin de onları oyunun başında gelişmek amaçlı saldırıp ufak tefek de olsa puan alarak kullanmanız hoş bir detay olarak gözüküyor. Ortalama bir savaşta gelişmeniz biraz da sizin el becerinize bağlı durumda, ne kadar çok uçak patlatır, karadaki araçları yok ederseniz gelişmeniz o kadar hızlı olur. Oyun içerisinde taşıdığınız silahları artırma, uçağınızın dayanıklılığı gibi teknik geliştirmeler mevcut ilerleyen zamanlarda artacağını düşünüyorum.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Darwin Project Kapalı Alpha Ön İnceleme

Oyun içerisinde iniş ve kalkış yapmak için bile belli başlı şeylere dikkat etmemiz, ufak tefek bir ayrıntı olarak gözükse de oyuna hoş bir hava katıyor. Oyunun mekanikleri oldukça rahat, benim gibi biri bile eğitim bitene kadar kontrolleri yalayıp yuttu. Dağlık taşlık alanlarda uçağın yerden olan yüksekliğinin otomatik olarak ayarlanması oyunun artılarından biri.

Ne kadar oyun şu anki haliyle iyi bir oyun olsa da ilerde bu şekilde kalmaya devam ederse kesinlikle kötü bir oyun sekmesine girer. Şu anki durumunda yeni çıktığı göz önünde bulundurularak oynanış, teknik sorunlar, oyun içerisindeki geliştirmeler, optimizasyon vb. sorunlar yaşanmadığ lpı için oyun alınabilir durumda. Fakat ileride nasıl bir hal alacağı oyunun teknik ekibine kalmış durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  God of War İncelemesi

Oyunun daha başlangıcında girerken çalmaya başlayan müzikteki retro hava o kadar tatlı ki insan oturup menüde bile vakit geçirebilir. Menü içeriğinin sade olması dizaynın göz zevkine uyması oldukça hoş nitekim bazı oyunlarda menüde dolaşırken kaybolduğum zamanlar olmuştu. Fon müziği ve oyunun tatlı menüsü birleşince gerçekten kaliteli bir içerik ortaya çıkıyor.

Oyun şu anki durumunda gayet ideal bir oyun kategorisine giriyor ve eğer yapacak birşey bulamıyorsanız arkadaşlarınız ile birlikte hoşça vakit geçirebileceğini, bu tarz uçaklara veya savaş oyunlarına uzak olan kişilerin bile rahatlıkla zevk alabileceğini söyleyebilirim.

Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizi şöyle alalım:

27 Temmuz 2017 tarihinde çıkış yapan Sky Knights’ın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca birkaç gün içerisinde Facebook sayfamızdan Sky Knights çekilişi yapacağız, takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi 5 Simülasyon Oyunu

Oyun Hilesi Satan 3 Ayrı Siteye Para Cezası ve Erişim Engeli!