in

2017’nin En Çok Beklenen 10 Oyunu

2016’daki E3 konferansından beri gelecek seneye dair, bir çok yeni yapım görmüştük ve bazı çıkacak oyunlara birçoğumuz şimdiden gün saymaya başlamıştı. Biz de sizin için en çok beklenen 10 oyunu karışık bir sırayla bu listede derledik.

1-) For Honor
oagtr

Ubisoft’un uzun bir süre boyunca yediği downgrade damgasından sonra bu oyun gönüllerine su serpmeyi başarmış gibi gözüküyor. Medieval teması ve kendine has oynanışı ile beklentileri oldukça yükselten For Honor, işin ucunda Ubisoft olduğu için bir çok kişinin çıkmadan oyunu sorgulamasına sebep oldu. Umarız beklentilerimizi karşılamayı başarır. Oyunun çıkış tarihi ise 14 Şubat 2017 olarak biliniyor.

2-) Horizon Zero Dawn
oagtr

Horizon Zero Dawn, ilk yayımlanan trailer ve gameplay videolarından itibaren büyük bir coşkuyla karşılanan bir oyun oldu. Bir medeniyetin çöküşü ve ayağa kalkmaya çalışmasını konu alan senaryoya etkileyici bir atmosfer ve oynanış eklenince kendisi 2017’nin en çok beklenen oyunlarından biri olmayı ve listemizde yer almayı başardı. Oyunun çıkış tarihi ise 28 Şubat 2017 olarak biliniyor.

3-) İnjustice 2
oagtr

İnjustice serisinin ilk oyunu genel olarak diğer dövüş oyunlarına göre daha az ilgi görmüştü. Buna etken olan en büyük neden ise hikaye modunun çok sıradan ve kısa olmasıydı. Yeni  çıkacak olan 2. oyun da henüz hikaye modu olup olmayacağı belli değil, fakat karakterlerindeki ince detaylar, oyuna henüz gelip gelecek olan yeni karakterleri oldukça fazla ilgi görmeyi başarmış durumda. Oyunun çıkış tarihi ise 16 Mayıs 2017 olarak biliniyor.

4-) Outlast 2
oagtr

İlk oyunun etkileri günümüz 2017 zamanında bile hala bir çok insanın üzerinde olan Outlast, gerilimi ve insanı geren atmosferiyle tanınan bir oyun. İlk oyunda elde edilen yüksek başarıdan sonra haliyle oynayan insanların 2. oyundan beklentisi oldukça yüksek. İlk oyundaki başarıyı elde edip edemeyeceğini ise bekleyip göreceğiz. Oyunun çıkış tarihi Mart 2017 olarak biliniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Horizon Zero Dawn'ın Pc Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

5-) Sniper Elite 4
oagtr

Sniper kullanmak dendiğinde akla ilk gelen oyunlardan olan Sniper Elite serisi gizliliğe hitap eden oynanışı, sürükleyici hikayesi ve gerçek bir keskin nişancı hissiyatı yaşatan atmosferi ile çıkan oyunlarında gönüllerde taht kurmayı başarmıştı. Özellikle son çıkacak olan oyunda ön siparişe ekledikleri Target: Führer görevi ile Hitleri öldürmek üzerine kurulu özel bir göreve sahip olma imkanımız oluyor. Bu da oyuncuları kendine çeken etkenlerden biri. Oyunun çıkış tarihi ise 14 Şubat 2017 olarak biliniyor.

6-) Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
oagtr

Tom Clancy’s son çıkardığı oyunlarda yediği downgrade vakalarından hala alnı aklanmış değil. En azından Rainbow Six Siege durumu toparlamayı başarmış olsa da Division’da giderek azalan oyuncu kitlesi ve downgrade edilmesi gibi sebeplerden piyasada kendine kalıcı bir yer edinmeyi başaramadı. Yeni çıkacak olan Wildlands ise openworld olmasının verdiği avantaj ve yapılan etkileyici videolar sonrasında Tom Clancy’s serisi hayranlarının umudunu yeniden toparlamayı başarmış gibi görünüyor. Oyunun çıkış tarihi ise 7 Mart 2017 olarak biliniyor.

7-) Agony
oagtr

Agony beklenen oyunlar arasında en ilginç olan oyunlardan bir tanesi. Cehennemin derinliklerinde geçen, türlü türlü yaratıkların cirit attığı ve insanın içindeki yaşama hissini söndüren atmosferi ile kendisinin gerilim, korku türünde bir oyun olacağı ve cehennemin derinliklerinde geçeceğini belirtti. Nitekim oyun hakkındaki bilgimiz bunlardan ibaret. Buna rağmen oyunun kendi çapındaki farklılığı ve esrarengizliği bir çok oyuncuyu kendine çekmiş durumda. Oyunun çıkış tarihi ise Haziran 2017 olarak biliniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Seçimlerinizle Oynanışı Şekillenen En İyi 10 Oyun!

😎 Mass Effect: Andromeda
oagtr

Mass Effect serisi kaliteli hikayesi, diyaloglarında bizim hikayeye yön vermemiz, birden fazla sona sahip olmasıyla ve karakterleriyle gönüllere taht kuran oyunlardan bir tanesi. FrostBite 3 motorunun desteği ile, inanılmaz bir görsel şölen sunması beklenen Mass Effect: Andromeda, yıkılabilir çevre elementleri ile ilginç bir deneyim sunacak gibi gözüküyor. Oyunun çıkış tarihi ise 21 Mart 2017 olarak biliniyor.

9-) Vampyr
oagtr

Günümüz oyun camiasında vampirlerle ilgili yapılan oyunlar pek sık rastladığımız oyunlardan değil. Bu oyunumuzu da ilginç kılan kısmı bu. aradan onca geçen zamandan sonra gizlilik üzerine kurulu bir vampir oyunu. Oyunun kendi farklılığı bir çok kişiyi etkilemiş aynı zamanda farklı telden bir oyun görme hevesi de bir çok oyuncuyu merak içinde bırakmış durumda. Oyunun çıkış tarihi ise sadece 2017 olarak biliniyor.

10-) Sniper Ghost Warrior 3oagtr

Sniper Ghost Warrior 2‘nin hikaye bakımından basitliği, tek düze oynanışı ve oynanışındaki bazı sıkıntılar yüzünden belli bir çapta hayal kırıklığı yaşatan bir oyundu. Fakat Sniper Ghost Warrior 3, 2. oyununa kıyasla oldukça gelecek vaat ediyor. En başta açık dünya bir haritada olması ve sniperdan başka silahları da içeriyor olması, yan görevler vs. bunun gibi bir çok içerik 2. oyunun üstüne konularak adım atılmış durumda. Ne kadar iyi veya kötü olduğunu bekleyip göreceğiz. Oyunun çıkış tarihi ise 4 Nisan 2017 olarak biliniyor.

 

3 Yorum

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Kadar Kültürlü Bir Oyuncusun?

En Çok Kazandıran 10 Online Oyun!