in

2019 Yılının En Çok Beklenen 7 Filmi

2019 yılı sinemaseverler için bereketli geçiyor diyebiliriz. Önümüzdeki aylarda oldukça beklenen filmleri perdede görebileceğiz. Filmleri çıkış tarihine göre sıraladığımız bu listede 2019 yılının Kasım ayına kadar en çok beklenen filmlere ve konularına değindik.

Shazam!

1939 yılında ortaya çıkarılan bu kahramanımızın ismi Billy Batson. Sihirli sözcükleri söyledikten sonra süper güçler ile en güçlü ölümlü olan kahramanımız gündelik hayatında ödevleri ile uğraşmakta. Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklığı, Zeus’un görkemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan karakter; edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını alıyor. Peki bu kahramanın güçleri ne? Elinden yıldırımı eksik olmayan kahramanımız aynı zamanda uçabiliyor. X ışını görüşü ve…

Devamını filmle birlikte öğreneceğimiz filme ilgi oldukça yüksek. Film 5 Nisan‘da vizyona girecek.

Avengers End Game

Avengers İnfinity War’daki yıkımdan sonra oldukça beklenen , hatta yılın en çok beklenen, bir film haline gelen Avengers End Game 26 Nisan’da vizyona girecek. Beklenen iki fragmanı da yayınlanan filmin fragmanlarında, filmle ilgili olabildiğince az bilgi vermeye çalışılmış. Thanos ile hayatta kalanların mücadelesi birçok kişinin ilgisini çekeceğe benziyor. Ayrıca Avengers ile ilgili teorilerimize buradan, fragmanın incelemesini ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Piyasadaki En İyi 10 Açık Dünya Oyunu

Brightburn

Genelde başka ortamlardan Dünya’ya gelen insan benzeri canlılar süper kahraman oluyor. Biz izleyiciler de beklentilerimizi bu yönde tutsak da bu filmin hikayesinde bizi tam tersi bekliyor. Süperman benzeri şekilde Dünya’ya gelen bir çocuk kötü davranışlarla birlikte kötü tarafa eğilim gösteriyor ve karşımıza kötülüğe yönelmiş süper bir güç çıkıyor. Oldukça bekleyeni olduğunu düşündüğümüz bu filmin vizyon tarihi 24 Mayıs.

Spiderman Far From Home

Spiderman şüphesiz en ünlü kahramanlardan bir tanesi. Yaş farketmeksizin herkesin ilgisini çeken bu kahraman “Homecoming” filminin devamı ile seyircilerle buluşacak. Bu filmi özel kılan bir madde de Avengers End Game’in hemen sonrasından başlayacağının düşünülmesi. Tom Holland’ın Spiderman’i birçok fanı ile birlikte en çok beklenen filmler arasında. Hikayesine değinecek olursak liseden arkadaşlarıyla Avrupa turuna çıkan Peter’ı, Nick Furry ile birlikte bir macerada izleyeceğiz.

Once Upon A Time

1969 yılında geçen ve hippi yükselişinin yaşandığı zamanları konu edinilen Once Upon A Time hikayesiyle değil başrol oyuncularıyla dikkat çekmekte. Leonardo Di Caprio ve Brad Pitt’in beraber rol alacakları bu film oyuncuların fanları tarafından tutkulu şekilde beklenmekte. Bu filmin vizyon tarihi ise 2 Ağustos olarak belirtildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gelmiş Geçmiş En Kötü Açık Dünya Oyunları (Eleştiri Notlarına Göre)

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli serisi özellikle gençler arasında aksiyon türünde oldukça beğeniliyor. Serinin son filmi olacak olan bu filmin fragmanı henüz yayınlanmadığından senaryo tarafında pek bir bilgimiz yok ancak Hobbs & Shaw, seriden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklandığını biliyoruz. Vizyon tarihi 2 Ağustos olarak öngörülen film listemizde kendine yer buluyor.

Joker

Başarısız bir stand-up komedyeni çılgına döner ve psikopat bir katile dönüşür. The Dark Knight’ı efsaneler arasına sokan kötü adam, Joker. 2019’un ikinci yarısının şüphesiz en çok beklenen filmi. Zazie Beetz, Robert De Niro, Joaquin Phoenix başrollerini paylaştığı filmin fragmanı henüz paylaşılmadı ama film adına inanılmaz seviyede ilgi ve merak olduğunu söyleyebiliriz.

2019 yılının en çok beklenen filmlerinden bazılarını listeledik. Bu yıl hem görsel açıdan hem de senaryo zenginliği açısından birbirinden iddialı filmler bizleri bekliyor. Sizin en çok beklediğiniz film hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Estranged: Act I ve II Ücretsiz Oldu!

LoL 9.6 Yama Notları Özeti | Ufak Tefek Güncellemeler Serisi