in

2019’da Çıkacak En iyi 4 Strateji Oyunu

1) Anno 1800

Endüstriyel devrimde geçen şehir kurma bazlı yeni ANNO 1800, gecikmiş çıkış tarihine rağmen strateji oyunları listemizin başını çekiyor. Geniş bir oyuncu kitlesine sahip oyunda gelişmiş grafikleri, kolaylaştırılmış oynanış arayüzü ile karşımıza çıkıyor. Diplomatik yönden şehrinizi ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da büyümeyi sürdüreceğiniz oyunun çıkış tarihi 16 Nisan. Steam satış fiyatı 309 TL olan oyunu aynı zamanda Epic Store ve Uplay’den de satın alabiliyorsunuz.

2) Imperator Rome

Paradox Entertainment’ın yaptığı en iyi iş olan tarih bazlı savaş-strateji oyunlarının sonuncusu Impreator Rome karşınızda! Paradox Entertainment’ın yaptığı oyunlar içerisinde en geri tarihle başlayan oyunu (BC 304). İlkel uygarlıklarla başladığımız oyunda ister diplomasi ile isterseniz de savaşarak topraklarınızı genişletebilirsiniz. Multiplayer özelliği olan oyunu arkadaşlarınızla farklı medeniyetler alarak oynayabiliyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PUBG Yalan Avı #1

3) Total War Three Kingdoms

Efsanevi Total War serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkan Total War Three Kingdoms M.S 180‘li yılları anlatacak. Han hanedanlığının çöküşünden sonra, üç büyük krallığın (Wei, Shu, Wu) tahta çıkma mücadelelerini anlatacak olan oyunda, yine bu dönemi konu alan Romance of The Three Kingdoms romanından küçük alıntılar olacak gibi duruyor. Oyun mekaniği olarak diplomasiyi geri planda bırakıp savaş mekanikleri konusunda öne çıkan Total War Three Kingdoms, büyük meydan savaşları ve görkemli kale savaşlarını bizlere sunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yerli Oyun Endless Combat Steam'de Erken Erişim Olarak Yayınlandı

Age Of Empires 4

Ve geldik listemizin son fakat en çok bilinen oyununa. 21 Ağustos 2017‘de Microsoft’un YouTube kanalında yayınlanan ‘Announce Trailer‘ videosunun ardından 1 yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen hala açıklanmış bir çıkış tarihi bulunmayan efsanevi oyunumuz. Aslında hakkında pek fazla bir şey bilmesek de listemizdeki en çok beklenen oyunlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Microsoft’un yakında bir güzellik yapıp piyasaya süreceğini umuyoruz.

Yeni Disksiz Xbox One All Digital Edition!

Casper Excalibur G900 Ön Sipariş Hediyesi Belli Oldu!