in

5 Efsanevi Oyun Sinematik Fragmanı!

Günümüzde oyunlar kendileri kadar çıkışlarından önceki sinematik fragmanlarıyla da gündeme geliyor. Kimi eserler bu fragmanlarda hikayenin girizgahını verirken kimi oynanışa veyahut dünyaya çeviriyor kamerasını.

İyiden kötüye/kötüden iyiye bir sıralama şeklinde olmadan beş muhteşem oyun sinematik fragmanına bakacağımız, her seriden sadece bir oyun bulunduracak olan listemize hoş geldiniz!

5- BATTLEFIELD 1:

Yıkıntılar, bağırış çağırış, korkutucu iperit bulutları ve aşırı gaz Seven Nation Army ile vitesi yükselten Battlefield 1 fragmanı izleyen herkesi hücuma davet ediyor adeta. Müzik ve oynanışta birleşen ritmin yanında canlarını dişine takıp bağıran karakterler adrenalin seviyesini yükseltme konusunda oldukça iyi iş çıkarmış!

4-Prototype

2009 baharında görücüye çıkan Prototype, hikayesine muhteşem bir girizgah vererek bizleri dünyasıyla tanıştırıyor. Karakterimizin kafa karışıklığı ve öfkesini açıkça görürken, virüsün etkilerini ve hükumetin gereğinden fazla sıkı politikalarına da bizzat şahit oluyoruz. Barry Pepper’ın etkileyici sesi ve atmosfer de birleşince işler iyice güzelleşiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation Hakkında Bilinmeyen 5 Bilgi

Prototype bugün kendinden çok söz ettirmese de kesinlikle efsaneler kuşağında yer alabilecek nitelikte bir oyun. İlerleyen dönemlerde üstüne yazı bile gelebilecek oyunumuzun(Yazar burada Nasıl Efsane Oldu okuyucularına göz kırpıyor.) kaliteli fragmanı gerçekten tatmin edici. Bu video ile ilgili tek sorun ise YA O GÜZEL KIZA KIYILIR MI ARKADAŞIM BE!

3- Assassin’s Creed: Revelations

Oyun tarihinin en ikonik karaktelerinden biri Ezio Auditore da Firenze, gönüllere taht kurmuş efsanenin son yolculuğuna çıktığı oyunun fragmanı ise yine oyun tarihinin en ikonik sinematiklerinden biri olarak gönüllerde yer ediniyor.

Woodkid – Iron‘ın sakin ama güçlü davulları ile onlarca askerin içinden geçen Ezio babayı izlemenin keyfi yetmezmiş gibi Altair’i de görüyor oluşumuz oyuna iyice coşmamızı sağlıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  En İyi 5 Hayatta Kalma Oyunu

“Nothing is true, everything is permitted.”

2- Witcher III: The Wild Hunt:

Adeta bir tablo gibi açılan Witcher III sinematiği, şahane ışığı ve dünyasıyla dikkatimizi kendine çektikten hemen sonra bizleri büyü ve aksiyonun içine atıyor. Gelmiş geçmiş en iyi RYOlardan biri olan Witcherın dizisi de umarım sinematikleri kadar kaliteli olur!

1- World of Warcraft: Warlords of Draenor:

Fragmanın muhteşemliği üzerine konuşmadan önce söylemem gereken bir şey var: Bu yazı için kararımı Draenor üzerinde kullanmış olsam da Wrath of the Lich King fragmanı da sayfa sayfa övgüyü hak eden bir eserdi.

Gurur, özgürlük aşkı ve savaşçı ruhunu iliklerimize kadar işliyor. Orklarla beraber gaza gelip yeni topraklar fethetmemek gerçekten çok zor.

FOR THE HORDE

 

Profesyonel Esporcu, Sakatlığı Nedeniyle Oyunculuğu Bıraktı!

Flash Wolves 7. Kez LMS Şampiyonu!