in

Bayram Harçlığıyla İnternet Kafede Oynamalık 10 Oyun!

Bu yazıda yıl 2008 gibi davranıyoruz.

Harçlıklar alındı, eller öpüldü, daha hayvan kesilmeden mangal yakıldı. Bayramı bayram yapan şeylerden tek eksik kalan ise alınan harçlıkla koşa koşa internet kafelere gitmek!

Alt başlıkta da söylediğimiz gibi bu yazıda yıl 2008 gibi davranıyoruz. Lafı uzatmadan buyurun hep beraber internet kafede oynamalık 10 oyunumuza bakalım!

10- Knight Online:

Şöyle üç beş kişi oturup gözleriniz düşene kadar exp kasmanın yadı cidden başka. Karus Archerlar skeleton slotlarına, Mageler mezarlıklara doluşsun. Arkadaşlarınızı Town’a ya da goleme çekin!

 

9- Call of Duty: World at War:

Raygun ve Flamethrower telaşı bir yanda, sisli gecenin ürkünç teması bir yanda dört kişinin sürekli birbirini kolladığı keyifli bir deneyim Call of Duty: WaW Zombies. Nacht’tan Der Riese’e temalar değişse de ürkünç hava ve oynamanın keyfi asla değişmiyor!

8- Left 4 Dead:

Ne diyorduk? Heh, dört kişi sırt sırta zombilere karşı. Aynı yıl kağıt üstünde benzer, oynanış ve hikaye olarak ise çok farlı bir oyun daha çıktı: Left 4 Dead. Hunter’ından Witch’ine her türlü belayla uğraştığınız oyun ciddi anlamda fena eğlenceli.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Zombi Temalı Birbirinden Güzel 10 Oyun!

7- Battlefield: Bad Company:

Kocaman haritalar, tanklar, uçaklar, helikopterler, roketler… Bir insan daha ne isteyebilir cidden? Arkadaşlarınızın üstünden tankla geçmek istiyorsanız aradığınız oyun bu!

6- Far Cry 2:

İster tek kişilik modu, ister multiplayer modu oynayın. Far Cry 2, üçüncü oyundan sonra açık ara serinin en iyi oyunu. İyi tasarlanmış dünyası, hardcore mekanikleri ve ortalama üstü hikayesiyle ciddi anlamda keyifli bir oyun FC2. Aynı zamanda serinin mekanik olarak en detaylı oyunu olduğunu da söylemeden geçmemek lazım.

5-Battle for Middle Earth 2:

Dünyadaki en güzel iki şeyi bir araya getiriyor bu oyun. Evet, doğru tahmin ettiniz Gerçek Zamanlı Strateji ve Orta Dünya. Hoş ve uzun tek kişilik modu ve saatler, günler boyunca devam edebileceğiniz çok oyunculu modu ile bayramın 4 gününü tek başına kapatma potansiyeline sahip!

4- Flatout 2

VUR, KIR, PARÇALA! Açık ara en şiddet dolu araba yarışı temalı oyun olan Flatout 2 internet kafelerin bir dönem göz bebeğiydi. Uçak motoru takılmış kamyonunuzla arkadaşlarınızı paramparça etmenin hazzı cidden çok başka!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gelmiş Geçmiş En Pahalı 6 Oyun Paketi

3- Need for Speed: Underground 2:

Hazır arabalardan bahsetmişken efsaneyi atlamak olmaz tabii, motor sesinin tere ve rekabete karıştığı muazzam bir oyun NFSU2. Binbir türlü modifiye edebileceğiniz araçlar, aşırı kalteli bir müzik listesi ve tehlikeli yollar sizi bekliyor!

2- Half Life:

Aşırı akıcı oynanış, değişik ve eğlenceli silahlarla eğlenmek mi istiyorsunuz? Öyle bir şey olmayacak çünkü biri gidip Crossfire’daki nükleer bombayı etkinleştirerek oyunu herkese zehir edecek.

Aşırı akıcı oynanış, değişik ve eğlenceli silahlarla nükleer bombayı çalıştıran yeteneksize dünyayı cehennem mi etmek istiyorsunuz? Aradığınız oyun Half-Life.

 

1- Counter Strike:

Çoğu insanın oynadığı ilk oyun ve oynayanların sonsuza kadar oynayabileceği bir oyun Counter Strike. Süper rekabetçi, nefes kesecek bir deneyim arıyorsanız Counter Strike sizi bekliyor.

 

Japonya’da Square Enix’e Tehdit Mesajı Gönderen 40 Yaşındaki Adam Tutuklandı!

Weakless Xbox One İçin Onaylandı! Gamescom 2019 Fragmanı Bizlerle!