in

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

CS:GO’da Arkadaşlarınızla Birlikte Eğlenebileceğiniz 10 Atölye Haritası

CS:GO kimi zaman eğlenceli olsa da kimi zaman bizi sinirden deli edebilir. Arkadaşlarınızla birlikte üstünüzdeki stresi atmak için veya sadece eğlenmek için oynayabileceğiniz atölye haritalarını derlerdim. Dilerseniz listeye geçelim.

1.Yakantop (Dodgeball Gymnasium)

Bu haritada herkesin 1 canı var ve elimizde sınırsız yanıltıcı bomba var. Bu bombayla karşısındakini arkadaşını ilk vuran kazanıyor. Her bombadan sonra stres olma ihtimaliniz çok yüksek olsa da eğlenme garantili bir harita olduğu kesin.

Harita için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Sonic (de_sonic_v4_csgo)

Counter Strike GO’da Sonic ne alaka diyebilirsiniz ama cidden uğraşıp Sonic’i CS:GO’ya taşımışlar bize de oynamak düşer.

Harita için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Tavuklu Tekken (CHIKKEN BETA_v1.1)

Başlığı okuyunca ”Ne diyor bu değişik?” diyebilirsiniz ama cidden, uğraşıp kamera açılarına kadar Tekken’e uyarlamışlar ve karakterler yerine tavukları koymuşlar Tavuklar diyorum çünkü seçim ekranı bile var haritada. Betada olduğu için sıkıntısı var ama yine de çok eğlenceli bir harita.

Harita için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Konsollara Özel Çıkan En İyi 10 Oyun!

 

4. Yumurta Avı (Easter Egg Hunt Map 2017 by TrilluXe)

Cobblestone haritasına gizlenmiş yumurtaları aradığınız bir oyun olan Easter Egg Hunt, yumurtaları bulduğunuzda üstüne basarsanız eğer ünlü YouTuber’lerin mesajlarını duyuyorsunuz. Arkadaşınızla uzun bir yumurta avına çıkmak istiyorsanız bu mapi favorilerinize ekleyebilirsiniz.

 Harita için buraya tıklayabilirsiniz. 

5. Crush (Crash Bash Tournament)

Tıpkı Sonic’te olduğu gibi bu harita da Crash Bandicoot’un CS:GO’ya uyarlanmış hali. Arkadaşınızla birlikte oynayabilir (4 veya 2 kişi tavsiye ediliyor) veya turnuvalar da yapabilirsiniz.

Harita için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Saklambaç Haritaları (WinterVillage [Hide and Seek])

Aslında bu benim en sevdiğim ve en eğlendiğim harita tipi. Bu sefer harita değil harita tipi tanıtıyorum. Bu haritayı seçmemin asıl nedeni ise Hide And Seek haritaları arasında en beğenilen olması. Spesifik bir özelliği yok yani.

Harita için buraya tıklayabilirsiniz

7. Süngerbob Bikinibottom (Bikinibottom)

Küçüklüğümde en sevdiğim çizgi film olan Süngerbob’un yaşadığı yer olan Bikinibottom’u CS:GO’da oynamak farklı bir deneyim olabilir. Diğer haritaların aksine bomba kurup düşmanları öldürmek üzerine kurulu bir harita.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dile Kolay 10 Yıl! | 2010lu Yılların En İyileri Listesi #2

Haritaya buradan erişebilirsiniz.

8. Zeus Savaşları (zeus_x27_aimwar)

Zeus ile birbirinizi vurmaya çalıştığınız bu haritada 4v4 gibi bi ekiple girerseniz cidden çok eğleniyorsunuz. İncelemek isterseniz her zamanki gibi aşağıdan adrese tıklayarak gidebilirsiniz.

Haritaya buradan gidebilirsiniz.

 

9. Kasa Açmak (mg_weapon_case_arenas)

Oyun başında bir kasa dönüyor ve içinden çıkana göre herkese aynı silah düşüyor. Sadece silahtan ibaret değil ayrıca savaşacağınız mekan da kutudan çıkıyor.

Haritaya buradan ulaşabilirsiniz.

10. Vahşi Batı (Western Massacre)

Listenin son sırasında ise sadece pompalı silahlar ve kovboy filmlerinde görebileceğiniz silahlar (revolver,deagle,çift baretta) yer alıyor. Ayrıca at sürebilme gibi bir fırsatınız var. Bir de benden tüyo olsun evlerin birinde SSG var. Ararken kolay gelsin.

Haritaya ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bu listede arkadaşlarınızla birlikte eğlencenin doruklarına ulaşabileceğiniz atölye haritalarını derledim. Umarım aralarından beğendikleriniz olmuştur.

[interaction id=”595511a84649b4e34eaddf01″]

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaz Tatilinde Vakit Geçirmek İçin 10 Mobil Oyun

PUBG: 3 Ayda 25.000 Hileci Yasaklandı