in

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

CS:GO’da Ücretsiz Kasa Açabileceğiniz 6 Site

1~Hellcase

Fazlası ile popüler bir site olan Hellcase promo kodu aracılığı ile 0,70 dolar veriyor. Sitede en ucuz kasa 0,27 dolar fakat içindeki itemler tam bir felaket. Benim size önerim 0,30 dolar olan Milspec kasasından iki tane açın ve güzel bir eşya gelene kadar çıkan itemleri satıp bir döngü oluşturun. Şansına güvenen arkadaşlar var ise 0,60 dolara kasanın içindeki itemlerin hepsi mor olan Rainbow kasasını tercih edebilirler.

*Promo kodunu aktif etmek için sağ yukarda bulunan bakiyenizin yanındaki + işaretine tıklayıp kodunuzu girmeniz yeterli olacaktır.
*Promo kodu:OAGTR

[Siteye gitmek için tıklayınız]

2~FARMSKİNS

Diğer sitelere kıyasla en cömert site diyebiliriz. Kod aracılığı ile 1.05 dolar veriyor. Sitede bu bakiye ile 5 çeşit kasadan istediğinizi açabilirsiniz. En ucuzu 0,29 dolar olup bakiyenizi en çok zorlayacak olan 0,99 dolardan ibaret.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bayramda Oynayabileceğiz Sisteminizi Zorlamayan Şeker Tadında 7 Oyun!
*Promo kodunu aktif etmek için sağ üstte bulunan bakiyenizin üstüne tıklayıp en sağdaki PROMOCODE bölümüne tıklayarak kodu girmeniz gerekiyor.
*Promo Kodu:oagtr yanlışlık durumunda büyük harflerle deneyiniz.

[Siteye gitmek için tıklayınız]

3~DRAKEMOON

Pokemon temalı olan bu site kod aracılığı ile 0,54 dolar veriyor. En ucuz kasa 0,30 dolar fakat içindeki itemlere değmez. Benim size tavsiyem 0,40 dolar ve biraz da şans ile eevee ning adlı kasayı açmanız.

*Promo kodunu aktif etmek için sağ üstte get free coins yazan yeşil yere tıklayıp açılan yere promo kodunu yazmanız gerekiyor.
*Promo kodu:OAGTR

[Siteye gitmek için tıklayınız]

4~SKİNHUB

Görünüşü pek hoş olmasa da 0,50 doları bedavaya alabiliyoruz. Ayrıca steam grubuna da katılırsanız 0,25 dolar da fazladan alabilirsiniz. En ucuz kasa 0,20 dolar olup bakiyemize göre en pahalı kasa 0,30 dolarlık. Bu sitede item vermeden item almamızın çok zor olacağı çok bariz. Ama yine de şansını denemek isteyen arkadaşlar için;

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  En Popüler 15 Ücretsiz Oyun
*Promo kodunu aktif etmek için sol üstte bulunan REWARDS yazısına tıklayıp FREE MONEY bölümüne kodu yazmamız yeterli olacaktır. Hemen yan taraftan ise steam grubuna girerek 0,25 doları fazladan alabilirsiniz.
*Promo kodu:OAGTR

[Siteye gitmek için tıklayınız]

**Dealskins listemizden güvensiz olduğu için çıkarılmıştır.

5~CASEDROP.EU

Tahminlerime göre bir rus sitesi olan casedrop.eu hakkında pek bir bilgi veremeyeceğim ama ben hallederim diyorsanız siteye steam ile giriş yapar yapmaz size 1,15 wPLN veriyor. Bunun ile açabileceğiniz Skrzynıa Sılver I adlı 1 adet kasa mevcut.

[Siteye gitmek için tıklayınız]


CS:GO’da ücretsiz kasa açabileceğiniz siteler listemizin 2.’sini de yazdık. Yeni listemize bakmak için Buraya tıklayınız.

10 Yorum

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tarayıcı Tabanlı 10 Efsane Oyun

Scream’in Yeni Takımı Resmen Belli Oldu