in

DOOM Oynayabileceğiniz 7 Süper Garip Cihaz!

İlk DOOM oyunları oynanış ve kalitesiyle ünlü olduğu kadar aynı zamanda neredeyse her şeye portlanabilmesiyle de ünlüydü. Yıllar içinde DOOM’u garip cihazlarda çalıştırmak işin meraklıları tarafından bir spor haline dahi geldi. Bugün DOOM oynayabileceğiniz en garip 7 cihaza göz atacağız, hadi beklemeden hemen geçelim!

7- Yazıcı:

Yanlış duymadınız, evet yazıcı. Kartuşunuz bittiyse yenisini beklerken canınızın sıkılmasına gerek yok. Yazıcınızı hackleyerek teknik servis gelene kadar bir sürü canavar öldürerek keyifli dakikalar geçirebilir ayrıca düşmanlarınızın kanını kırmızı mürekkep olarak kullanabilirsiniz!

Feragatname: Canavar kanları gerçekten kırmızı mürekkebe dönüşmez.

6- Hesap Makinesi:

Modern hesap makineleri insanlığın aya giderken kullandığı bilgisayarlardan daha güçlü. Durum böyle olunca hesap makinesinin işlem gücünü sadece çarpmaya bölmeye harcamak gerçekten büyük bir israf olurdu. İsraf olmayacak tek şey ise sayıları değiş düşmanları çarpmak!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gelmiş Geçmiş En İyi Yüzüklerin Efendisi Oyunları

5- Dijital Kamera

Ailenizin, manzaraların, sevgilinizin veyahut aklınıza gelebilecek güzel tüm diğer şeylerin fotoğrafını çekebilirsiniz. Ama bunlardan hiçbiri kameranızın ekranında ortadan ikiye bölünen şeytanlar kadar güzel görünmeyecek… “Gülümse çekiyorum.” dedikten sonra pompalı tüfeğinizi düşmanlarınızın boğazına kadar sokabilirsiniz!

4- Osiloskop

Elektrik gerilimindeki zamana bağılı değişkenleri takip etmek sıkıcı olabilir. Motorlu testereyle düşmanların üstüne koşarken onların zamana bağlı gerilimlerini gözlemlemenin değeri ise paha biçilemez!

3- ATM

Aslında üstünde DOOM çalışması en kolay olan cihaz ATM çünkü zaten Windows işletim sistemiyle çalışıyor. Ama yine de banka logosu ve borçlar yerine iyi oynanış görüntüleri görmek gayet keyifi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Arkadaşlarınızla Oynarken Zevk Alacağınız 10 Oyun

2- DOOM

Sandığınızın aksine başlığı yanlış yazmadım zira DOOM içinde gerçekten DOOM oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisine yerleştirilmiş bir “bilgisayar” üzerinden çalışan DOOM içinde DOOM normal DOOM’da ne görürseniz onu görmenizi sağlıyor. Ve evet bir önceki cümlede olabildiğince çok DOOM demeye çalıştım.

1- Porsche 911

Bakkala giderken sola kırdığınız direksiyon aynı zamanda bir şeytanın boğazına saplanan motorlu testere olabiliyor. DOOM çalıştıran açık ara en garip cihazlardan biri olan Porsche 911 şahsen benim iyi araba standartlarımı değiştirdi. Artık bir araba DOOM çalıştırmıyorsa benim için iyi bir araba deği.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gears of War’u Yapan Stüdyonun Başı Diablo İçin Blizzard’a Geçiyor!

VFŞL’de 2. Hafta Son Buldu!