in ,

En Eğlenceli 10 Android Oyunu

Herkesin bilgisayar kullanacak veya en azından bilgisayarda oyun oynamaya harcayacak vakti yok maalesef. Biz de sizler için biraz olsa işi kolaylaştırmaya çalışıp Cepde net sitesinin sizlere özel paylaştığı en eğlenceli mobil oyunları derlemeye karar verdik.

Vainglory

MOBA oyunlarının en iyilerinden birisi olan Vainglory 5V5 ile yer altı savaşlarının sürükleyici hikayesine katılın. Bilgisayarlardaki MOBA oyunlarını aratmayan Vainglory kaliteli grafikleri, karakter tasarımları ve son zamanlarda yeni gelen 5v5 haritası ile gündemde yer almayı hak eden oyunlardan bir tanesi.

Shadow Fight 3

Android’in klasikleşmiş dövüş oyunlardan bir tanesi olan Shadow Fight grafik kalitesi ve başarılı RPG akışı ile güçlendirilen değişik dövüş teknikleri ile dikkat çekiyor. Düşmanlarınızı yenmek için karakterinizin tekniklerini geliştirerek dövüş aleminin en iyisi siz olmalısınız.

Hungry Shark Evolution

Future Games tarafından geliştirilen köpek balığı oyunu Hungry Shark Evolution’da açlıktan midesi kazınan köpek balığını kontrol ederek gerek denizdeki gerekse karadaki canlıları yani insanları yiyerek puan kazanıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe kendi boyunuzdan büyük köpek balıklarına kafa tutup denizlerin hakimi olmaya çalışıyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Düşük Seviyeli Sistemlerde Oynayabileceğiniz 10 Oyun
Rules of Survival

Son dönemlerde revaçta olan Battle Royale oyun modlarından mobil platformlar da nasibini aldı. Gün geçmiyor ki yeni bir Battle Royale oyunu ile karşı karşıya kalmayalım. Rules of Survival da bunlardan bir tanesi. Her zamanki gibi en iyi ekipmanları toplayıp yeteneğinizi konuşturup son hayatta kalan olmaya çalışıyorsunuz.

Lapse: A Forgotten Future

Lapse kıyamet sonrası dünyayı yeniden düzene sokmaya çalıştığınız bir oyun. Her kararı verirken sonuçlarını ve risklerini göz önünde bulundurup ülkenizi kalkındırmanız gerekiyor. Aksi takdirde sizin ölümünüz ya da ülkenizin batması, yok olması ile sonuçlanacak.

Fifa Mobile

Futbol denince akla ilk gelen oyunlardan bir tanesi olan Fifa namını mobil platformlarda da konuşturuyor. Takımınızın idmanından, oyuncu transferine, stadyum gelişiminden takım taktiklerine kadar her şeyiyle siz ilgilendiğiniz Fifa Mobile, futbol bilginizin sınırlarını zorlayacak.

Modern Combat 5: eSport FPS

Gameloft’un geliştirdiği Modern Combat 5: eSports FPS Android’in en iyi çevrim içi FPS oyunlarından biri olmaya aday. Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen savaş haritaları ve harika efektlerle desteklenen savaş sahnelerinde FPS olarak oynuyor ve adeta savaşın içindeymiş gibi hissediyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Where The Water Tastes Like Wine Epic Store'da Ücretsiz!
Lineage 2 Revolution

Netmarble geliştiriciliğinde çıkan Lineage 2 Revolution açık dünya – MMORPG oynanışı kaliteli grafikleri ve sınıf sistemi ile son dönemlerin en iyi MMORPG’lerinden bir tanesi haline gelmiş durumda.

Gangster New Orleans

Mobil platformlarda GTA keyfi yaşamak birçok kişi için büyük bir zevk, üstüne üstlük açık dünya olması bu zevki ikiye katlar halde. Açık bir şehirde suç çetelerinin mücadelesini konu alan Gangstar New Orelans’ta kendi çetenizi kurup, adamlarınızı yetiştiriyor ve şehre hükmetmeye çalışıyorsunuz.

Asphalt 8: Airborne

Gameloft’un geliştiriciliği altında çıkan Asphalt 8: Airborne gerçekçi yarış performansı ve onlarca çeşit marka arabanın tek bir oyun altında toplandığı en eğlenceli mobil yapımlardan biri. Asphalt 8: Airborne’da bu yarış canavarlarını kullanmak size kalmış bir durum.

Bu listede yer alan android oyunları arasından sizin favoriniz hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitch Prime Üyeleri Artık Oy Vererek Ücretsiz Oyun Sahibi Oluyor!

Redbull Son Şampiyon Bu Sene de Dota 2 Severleri Büyüleyecek!