in

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

En Garip 7 Oyun Başarımı

Oyunu oynamama başarımı?

Rekabetçi ruh oyunculuğun çok büyük bir parçası. Genellikle çok oyunculu modlarda ortaya çıkan bu ruh bazen meydan okuma şeklinde tek oyunculu modlarda da görülebiliyor. Yalnız bazı yapımlar var ki bu meydan okumaları beklediğimizden çok daha farklı şekillerde oluşturuyor.

Kupalarınızı toplayın, oyunu oynamayın? Tarihi baştan yazın ve hep beraber garip şeyler başaralım!

Duke Nukem Forever – Turd Burglar

Duke Nukemla arası iyi olanlar bilir, seri mizah ve abartı üzerine kurulu bir eğlence bombasıdır. Her şey abartı ve komik olunca başarımlar da aynı şekilde oluyor tabii. Turd Burglar başarımını kazanmak için oyunda tuvalete girip birinin dışkısını çalmanız gerekiyor…

Stanley Parable – Go Outside

Go Outside açık ara gelmiş geçmiş en zor meydan okuma. Başarımı kazanmak için Stanley Parable sahibi olup oyunu 5 yıl boyunca oynamamanız gerekiyor. Evet yanlış duymadınız, oyun sizden oyunu oynamamanızı istiyor. 5 yıl boyunca uzak kalarak Go Outside’ı başarabilirsiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2016 Yılında Çıkmış En Başarısız 10 Oyun

Dirt 2 – Two Girls One Cup

Korktuğunuz şey yok görüntüde merak etmeyin. Aynı kadın takım arkadaşınızla iki farklı takım etkinliğini kazandığınızda ulaştığınız Two Girls One Cup başarımı, adını gördüğünüzde “Aslında başarmasam da olur ya.” dedirtir cinsten. Zorluk açısından pek dert olmayan kupaya ulaşmak için oyun içerisinde ortalama bir gelişim kaydetmeniz yetiyor.

Garry’s Mod – Addict

“Go Outside” başarımının tam tersi olan Addict, sizden bir yıl boyunca Garry’s Mod oynamanızı istiyor. Böyle söyleyince basit gibi göründüyse şöyle yapalım: Başarımı açmak için Garry’s Mod’u tam olarak 8.765,81277 saat oynamanız gerekiyor. Hala gözünüz korkmadıysa gerçekten tebrikler.

Postal 2 – R. Kelly’s Protege

Daha önceki listelerde Postal’ın mide bulandıracak çirkinliklerinden ve ofansif mizahından bol bol bahsetmiştim. Kendisi hakkında söylediğimiz şeyleri kanıtlamak istiyor olacak ki oyunda R. Kelly’s Protege adında bir başarım var… Bu başarımı kazanmak için hedefiniz kusana kadar suratına işemeniz gerekiyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ne Güzel Şeyler Söylediniz | OAGTR Youtube Kanalına Gelen En İyi Yorumlar!

Üstüne ne söylenir bilemedim…

Brütal Legend – Got a Car and a Date

Brütal Legend ise en zor başarımlardan biriyle karşımıza çıkıyor. Adı gayet açık olan başarımımız bizden 2 şey istiyor: Birincisi bir araba sahibi olmak, ikincisi ile biriyle çıkmak. Şartlarda anlaştıysak çıkın dışarıya ve başarımı kovala… Ha yok pardon evet oyunun içinde olması gerekiyordu. Oyunda erişmesi aşırı kolay olan başarım Ozzy Osbourne ile tanışmanızı gerektiriyor.

Penny Arcade Adventures – Pervert

İsiminden ne istediği çok belli olan başarım bize basit bir görev veriyor: Sapıklık, başarımı almak için çift boynuzlu gergedanın testislerini incelememiz gerekiyor. Şu an herhangi bir yerde kullanıcı adınızı “Çift boynuzlu gergedanın testisleri” yapmayı düşünüyorsanız da geç kaldınız çünkü ben aldım bile…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Football Manager 2021

Football Manager 2021 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

2020 Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Ne Zaman?