in

Haftanın En İyi 5 Ücretsiz İndie Oyunu #1

Her zaman paralı oyunlardan bir beklentimiz olmuştur. Ama neredeyse hiç indie oyunlara bakmamışızdır. Şimdi gelin beraber bu oyunlara bakalım.

  • Oyunların çoğu henüz geliştirilme aşamasındadır.
  •  Sitede “Download Now“a tıkladığınızda sizden para isteyecektir. Ama yukarıda yazan “No thanks, just take me to the downloads” kısmına tıklarsanız ücretsiz bir şekilde oyunu indirebilirsiniz. Yapımcılara destek olmak isterseniz oradan istediğiniz miktarda bağışı yapıp oyunu indirebilirsiniz.

Autonouts

Autonouts, görüntü itibarı ile Minecraft’a benzer bir oyun. Minecraft dediğimize bakmayın aslında oynanış bakımından uzaktan yakından alakası yok. Oyunda amacımız kendi ürettiğimiz robotlar ile gelişmek ve dünyayı motorize bir hale getirmek. Hala geliştirme aşamasında olan oyun gayet güzel zaman geçirmenize sebep oluyor (5 dakika daha diye diye 2 saat geçirdim.). Tek eksiği ise multiplayer ve eğer bu da olursa oyun tadından yenmez. Ayrıca verdiğim linkteki videoyu izleyerek oyunu kurabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Piyasadaki En İyi 10 Açık Dünya Oyunu

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

KEYGEON

Keyboard+Dungeon diyor yapımcı abimiz. Oyun ise çok basit ve eğlenceli. Oyundaki amacımız, klavyenin tuşlarına basarak bir mahzen inşa etmek ve bu mahzende bitişe ulaşmak. Mahzen yapımı tamamen sizin yaratıcılığınıza kalan bu oyunun boyutu ise sadece 2MB.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

90 Seconds Portraits

90 Saniyede Portre. Oyunun amacı anlaşılıyor zaten. 90 saniyede gelen kişilerin resmini çizip para kazanmak. Oyun bu… Ama gerçekten çok zevkli ve oynamanızı öneririz.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Birbirinden İlginç 10 Oyun Bilgisi | Oyun Bilgileri #2

Barbershop Simulator

 

Berber Simulasyonu… Artık yüzünüze çok güzel denip arkadan küfür yiyen siz olabilirsiniz. Oyun basit ve eğlenceli oynanışına rağmen iyi bir sistem istiyor. Oynayan arkadaşlara şimdiden başarılar…

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

My Little Blacksmith Shop

 

Orta çağda bir demirci dükkanı işletmeye ne dersiniz? Eğer hayaliniz buysa buyurun oyunumuza. Oyunumuzun amacını açıklamış gibi oldum zaten. Zırh, Silah, Kalkan vb. savaş malzemeleri yapıp satarak para kazanmak. Ama dikkatli olmakta yarar var. Çünkü gelen müşterilerin belirli bir süresi var. Ayrıca oyun Unreal Engine 4 ile yapılmış. Bu sayede en düşük grafik ayarlarında bile muhteşem bir görüntü sunuyor.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

 

One Ping

  1. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 Saçma Oyun Pazarlama Kampanyası

Ubisoft Bayrakları Astı!