in

En İyi 5 Hayatta Kalma Oyunu

İş hayatta kalma oyunlarına gelince o kadar çok seçeneğimiz var ki. Neredeyse her oyun hayatta kalma kategorisine giriyor. (Şahsen ben de oyunları seçerken zorlandım.) Bu yazımızda da ücretsiz ya da ucuz olan hayatta kalma oyunlarına bir göz attık.

5-)Autonauts

Bu oyuna yeni favorim diyebilirim. (Evet, hala bu oyunu oynuyorum.) Size de oynamanızı öneririm. Hala geliştirilmekte olan oyunu pazar günü yayınladığımız En Güzel 5 Ücretsiz İndie Oyun‘da da yer vermiştik. Size sadece şunu söyleyebilirim: Oyun ücretsiz iken oynayabildiğiniz kadar oynayın.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

4-)Unturned

Zombi istilasında hayatta kalmak… İşte Unturned sayesinde bunu sağlayabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda iyice gelişen oyununun şu an çok büyük olmasa da bir kitlesi var. Her gelen yeni haritada oyunun hikayesinin biraz daha aydınlandığını ekleyerek sizi oyunla başbaşa bırakalım.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Forest'ın Devam Oyunu Sons of the Forest Duyuruldu!

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

3-)This War of Mine

Bosna Savaşı’nda hayatta kalmak. TWoM’un işlediği konu bu. Sizin seçtiğiniz üçlü ile savaş boyunca hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Ama dikkatli olmakta fayda var. Her karakterin özelliklerinin farklı olmasının (örnek:Marko’nun çantası daha genişken Pavle daha hızlı koşar.) yanı sıra oyunda verdiğiniz her kararın karakterinizin üstüne etkisi olacaktır. This War of Mine ise Steam’da 31 TL’lik bir fiyat ile satışta.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

2-)The Forest

Yıllardır bitirilmemiş bir oyun daha. Geçtiğimiz aylarda gelen güncelleme ile bir sona kavuşan The Forest’taki amacımız ise geçirdiğimiz uçak kazası sonucu düştüğümüz adada hayatta kalmak ve oğlumuz Tim’i kurtarmak. Tabii ki bu adada yalnız değiliz. (Yalnız olsak ne manası kalırdı ki zaten.) Yerlilerle çok uğraşacağınız bu oyuna Steam’de 24 TL değer biçilmiş.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İndirimdeyken Göz Atmanız Gereken 10 Oyun

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

1-)Astroneer

Astroneer’de amacımız bir astronot olarak gezegenleri keşfedip, oradaki yaşamsal faaliyetleri yerine getirmeye çalışırken hayatta kalmak. Oyundaki 6 adet gezegene yaptığımız roketle dilediğimiz gibi gidip orada bir üs kurma hakkına sahibiz. Tabii ki bir şartla. Gideceğimiz gezegenin roketimizin ulaşabileceği bir noktada olması. Bu yüzden bazen başladığınız gezegene dönmek çok uzun süre sürebilir. (O gezegeni kaç kere ucundan kaçırdım bir bilseniz.) Oyun Steam’de 32,50 TL’lik fiyat ile satışta.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki listemizde görüşmek üzere esen kalın, hoşça kalın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends 7.15 Yama Notları

Bound By Flame