in

LOLLOL KIZGINKIZGIN WTFWTF

En sevilen 5 MMORPG Mobil Oyun | Mobil Kuşağı #2

Oyun oynayan herkesin herhangi bir konsol veya bilgisayar başında oturup oyun oynayacak vakti olmuyor maalesef. Özellikle MMORPG hayranı biriyseniz ve vaktiniz kısıtlıysa işler oldukça zor oluyor. Bizde sizler için bu haftaki mobil kuşağımızda en sevilen, en ilgi gören MMORPG’leri listemize konuk ettik.

Lineage 2: Revolution

Ön kayıtları açıldığından beri oldukça büyük bir ilgi gören Lineage 2: Revolution, mobil platformda başka platformları aratmayan bir mmorpg deneyimi sunuyor. Yapım olarak Kore yapımı olan oyunumuz yüksek kalite grafikleri, kaliteli karakter tasarımları ve sınıflarındaki çeşitlilik ile oldukça uzun bir oynanış süresi vaat ediyor. Bu özellikleri sayesinde şu an mobil platformun en çok oynanan mmorpg oyunu haline gelmeyi başardı.

Order & Chaos 2

İlk çıkarttıkları oyun ile belki de mobil platformun “mmorpg” temasını tanımasına yardımcı olan Order & Chaos serisi 2. oyunları ile aynı efsanelerini sürdürmeye devam ediyor. Genel olarak World of Warcraft’a benzetilmesi ile ünlü olan oyunumuz kendi ününün yanı sıra bunun da etkisi ile oldukça büyük bir kitleye sahip.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  TERA Online Başlangıcına Geri Dönüyor!

Taichi Panda 3: Dragon Hunter

Taichi Panda serisi aslında bakarsanız çok göz önünde bulunan bir seri değildi. Çıkan ilk 2 oyun Dungeon Crawler, teması altında çıkıp belli bir popülerliğe ulaşsa da istedikleri etkiyi elde edememişlerdi. Fakat 3. oyunlarında büyük bir farklılık gösterip mmorpg olarak çıkış yapınca herkesi şaşırtmayı başarmışlardı ve bu farkındalık istedikleri popülerliğe de ulaşmalarına imkan sağladı. Daha çok uzak doğu temasına kayan Taichi Panda özellikle Panda ırkı ile oynama imkanı sunması oyunun genel olarak çekici yanlarından bir tanesi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Çıkış Yaptığında Hayal Kırıklığı Yaratan Oyunlar

Age of Wushu Dynasty

Age of Wushu Dynasty, uzak doğuyu ilk elden tatmanıza imkan veren bir mmorpg. Gerek karakterleri gerek görselleri veya dövüş sistemi olarak uzak doğuyu oldukça güzel yansıtmayı başarmış bir oyun. Uzak doğuyu seviyorsanız veya oynadığınız oyunları bırakıp bir değişiklik yapmak istiyorsanız Age of Wushu Dynasty tam size göre.

Crusader of Light

Eğer ki normal bir mmorpg tanımlayacak olsaydım, tanımlayacağım oyun muhtemelen Crusaders of Light olurdu. Ne fazlası ne de azı olan bu stabil oyunumuz tamamıyla klasikleşen mmorpg oynanışını önümüze seriyor. Herkesin damak tadına uyabileceği karakterleri cihazları çok zorlamayacak grafikleri ve üstüne üstlük çarpraz platform özelliği ile Crusaders of Light çevrenizdeki dostlarınızla oynamak için biçilmiş kaftan haline geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL: 8.11 Yama Notları

Fortnite’a Gelecek Olan Yeni Kozmetik Eşyaları Sızdırıldı!