in

En Sinir Edici 5 Oyun

Bazı oyunlar vardır gerçekten eğlencelidir ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayız. Ama bazı oyunlar vardır ki o oyunu oynamak bize zehir olur. Şimdi o oyunlara bir göz atalım isterseniz. Ayrıca benim yazı tipimi bilenler 1 numaralı oyunu bulmuştur bile.

5-Super Meat Boy

Bir parkur oyunu. Tam bölümü bitirdik derken yanlışlıkla bir tuşa basıp bütün bölüme yeniden başlayabiliyorsunuz. Bu yüzden bu oyun bu listede.

4-GTA V

Aranızda “GTA V ne alaka?” diyenler vardır. Bu sıralama oyunun tamamını içine almıyor. Online’da çok fazla çocuğun olması ve bazı yarışların (Belki Twitch’de denk gelmişsinizdir yayıncı yarışın 1/3’ünü 100 dakikada zor yaptı.) aşırı zor olması.

3-Dota 2

Genellikle rusların çoğunlukta olduğu bir oyun. Size “Ruslar mi, yoksa veletler mi?” diye sorsak çoğunuz “Tab2 (tabii ki) de Ruslar” dersiniz. Bu yüzden Dota 2, 3 numarada yerini alıyor.

2-League of Legends

Dota 2’nin daha çok veletli hali.

1-Counter Strike:Global Offensive

Size LoL’deki veletler ve Dota’daki ruslar tek tek yeterince kanser gelmiyor mu? O zaman ikisini de denemeye ne dersiniz? Şaka bir yana CS:GO oyuncu bakımından Dota 2 ve LoL’ün karışımı. Her neyse sizi kanser eden oyunlar ile beraber bırakıp sessizce tozlu köşeme çekiliyorum.

Ayrıca sitemizdeki bildirim sistemini yeniledik. Gündemdeki önemli oyun, teknoloji ve eSpor haberlerini, son dakika gelişmelerini anında öğrenmek için sol alt köşedeki butona tıklayıp bildirimleri açmanız yeterli. İyi eğlenceler!

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Süleyman Sertaç Üst

Daha yemek yemeyi öğrenmeden oyun oynamaya başlayan biriyim. Ağustos 2017'de OAGTR ailesine katıldım. Şu an düzgün fotoğrafım olmadığı için siz benim fotoğrafımı böyle bilin.

Killing Floor Uncovered

Call Of Duty World War 2 İçin Yeni Beta Trailer Yayınlandı