in

En Yararlı 5 IOS Uygulaması

Bu yazımızda IOS kullanıcıları için en yararlı uygulamaları listeledik. IOS’un en büyük sorunlarından biri olan dosya indirmeden de bu yazımız sayesinde her alanda kurtulacaksınız. Bakalım bu yararlı programlar nelermiş?

Tubidy Unlimited

Bu program sayesinde IOS, tam bir işkence olan YouTube üzerinden müzik indirme problemine kökten çözüm getiriyor. Sadece müzik değil, videoları da düşük/orta/yüksek kalitelerde telefonunuza indirebilirsiniz.

Power Clean

IOS’un bir diğer sorunu olan çerezleri temizleme problemi de en sonunda bu program ile çözüldü! Bu program sayesinde 2 haftada bir temizleme ile telefonunuzda depolama yeri açabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  En İyi 10 Teknolojik Hediye
Browser and File Manager (Dosya indirmek için tarayıcı)

IOS’un bir diğer sorunu da kuşkusuz dosya indirme çilesi ama bu program sayesinde bu sorundan da kurtuluyorsunuz. Resimde gördüğünüz gibi -artı olarak video da indirilebiliyor- pek çok türde indirmeyi destekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yuh O Cidden Öyle Miymiş? | Oyun Bitene Kadar Fark Edemediğiniz 5 Detay
Secure Private Browser & File Manager

Bu tarayıcı da gizliliğe önem veren kullanıcıların çok işine yarayacak, çünkü tarayıcıyı açmak için şifre veya parmak izi gerekiyor. Bu arada tarayıcıda dosya yöneticisi de bulunmakta.

Keep Safe

Bu program sayesinde fotoğraflarınızı şifre veya parmak izi ile güvende tutabilirsiniz. Üstelik 200 fotoğrafa kadar da ücretsiz olarak yedekleme işlemi yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GTA 5 & FIFA 17 – İşte 2017’de Avrupa’da En Çok Satan Oyunlar!

CS:GO 15 TEMMUZ 2017 GÜNCELLEMESİ