in

Haftanın En İyi 5 Ücretsiz İndie Oyunu #2

Geldik 2. haftamıza. Zaten olayı biliyorsunuzdur. Hadi o zaman sizi bekletmeden listeye alalım.
Önemli Not: Sitede “Download Now“a tıkladığınızda sizden para isteyecektir. Ama yukarıda yazan “No thanks, just take me to the downloads” kısmına tıklarsanız ücretsiz bir şekilde oyunu indirebilirsiniz. Yapımcılara destek olmak isterseniz oradan istediğiniz miktarda bağışı yapıp oyunu indirebilirsiniz.

5-)Dude Stop

Siz bir melek misiniz, yoksa şeytan mı? Size verilenlerden seçtiklerinize göre size bunu söylüyor. Hala (diğer çoğu oyun gibi) geliştirilme aşamasında olduğu için sadece 2 bölümü bulunan oyun bence ileride çok güzel olacak.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

4-)RavenField

İsim ve resim tanıdık geliyor değil mi? Evet bu oyun Battlefield’e benzeyen bir oyun. (Yani benzer bir oyunu oynamak için “param yok”, “bilgisayarım kaldırmıyor” gibi bahaneleriniz kalmadı artık.) Steam’e de erken erişim ile çıkan oyuna 24TL’lik bir değer biçilmiş. Tabii o paraya değer mi orası size kalmış.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam Yaz İndirimlerinde 20TL'nin Altına Alabileceğiniz En İyi 10 Oyun!

Oyunun Steam sayfasına buradan,
indirme sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

3-)Planetarium

Planetarium. İngilizcesi olanlar oyunu anladı bile. Oyundaki amacımız kendi gezegenlerimizi yaratmak gibi birşey. (Zaten o da her neyse.) Uzay ve gezegenlere meraklı olan kişilerin ilgi ile oynayabileceği oyunu buradan indirebilirsiniz.

2-)Project Wingman

Benim gibi uçak severleri delirtecek bir oyun. İlk bakışta Tom Clancy’s Hawx’ı anımsatsa da oyun gerçekten çok eğlenceli. (Tabii hala geliştirme aşamasında olduğu için sadece 1 uçak ve 1 bölüm var. Ama benim bu oyun hakkındaki beklentilerim yüksek.) Oyunda ayrıntılara ver verilmesi çok hoşuma gitti. Bu oyunu 2 numara yapan da bu. Örnek vermek gerekirse ses hızını aşınca sonicboom’lar sert dönüşler yapınca havanın görünür hale gelmesi (Onun adını unuttum…) ve uçağın her animasyonunun tam olması. Kısacası bu oyuna Sky Knights’ın 3D hali diyebiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam'de Oynaması Ücretsiz Olan En İyi 10 Oyun

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

1-)PC Building Simulator

Her oyuncunun hayalidir güzel bir bilgisayar toplamak. Tabii ki araya sürekli sorunlar girer. (Özellikle para sıkıntısı.) İşte bunu düşünen yapımcı abimiz “Ben neden böyle bir oyun yapmayayım ki? Adamlar bilgisayarlarında bilgisayar toplasın.” demiş herhalde. Birçok youtuberin videosunu çektiği bu oyun (maalesef) hala demo sürümünde.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Unutul(may)an Oyun Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain

Dota 2 | 30 Temmuz 2017 Güncelleme Notları