in

Haftanın En İyi 5 Ücretsiz İndie Oyunu #3

Yine serimize devam ediyoruz. Ama bazı oyunlarda sürekli hatalar aldığım için maalesef onların oynanışı ile ilgili yorum yapamayacağım. Yaşadığım sıkıntıları da listemizde belirteceğim. Ayrıca bazı oyunları indirmeden de oynayabilirsiniz.

Önemli Not: Sitede “Download Now“a tıkladığınızda sizden para isteyecektir. Ama yukarıda yazan “No thanks, just take me to the downloads” kısmına tıklarsanız ücretsiz bir şekilde oyunu indirebilirsiniz. Yapımcılara destek olmak isterseniz oradan istediğiniz miktarda bağışı yapıp oyunu indirebilirsiniz.

5-) Sort The Court!

Herkesin hayalidir kral olmak, değil mi? İşte bu oyun sayesinde bunu başarabiliyorsunuz. Ama tabii ki iyi İngilizce bilmek gerekiyor. Şimdi gelelim oynanışa: Oyundaki amacımız kral olarak ülkemizi yönetmek. Peki bunu nasıl yapacağız? EVET YA DA HAYIR DİYEREK! Evet, ciddiyim gerçekten öyle. Seçimlerize göre ya batıyorsunuz ya da çıkıyorsunuz. Oyunun en büyük avantajı ise indirebilmenizin yanında tarayıcı üzerinden de oynamanızın mümkün olması!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #4

Oyunu buradan oynayabilir ya da indirebilirsiniz.

4-) No Man Alone

“Uzaydayken bile gerçekten yalnız mısınızdır?” Oyunun sloganı işte bu. Sıkıntı yaşadığım bir oyun da bu oldu. Oyunu oynamak için 2 kişi gerekli. Ve ben bu yazıyı gecenin ikisinde yazdığım için oynayabileceğim kimse yok. Mecburen Youtube’den videolarını izledim ve oyun gerçekten güzel. Ayrıca sloganının da hakkını veriyor. Ayrıca bu oyunu da yine tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyunu buradan oynayabilir ya da indirebilirsiniz.

3-) Forever

“Ben tam bir işsizim.” diyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunda ne mi yapıyoruz? Kasiyerlik. Gelen ürünleri taratıyoruz, taratıyoruz ve taratıyoruz. Tek yaptığımız bu. Ama başta dediğim gibi bu oyun işsizler için. Ayrıca yeniden ve son olarak, bu oyunu da tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Günümüzün En İyi 9 Bulmaca İçerikli Oyunu

Oyunu buradan oynayabilir ya da indirebilirsiniz.

2-) Zombie Barricades

Bu oyun Unturned’e benzemiyor dersek yalan olur. Ama fotoğrafta gördüğünüz gibi oyunu kuşbakışına benzer bir açıda oynuyoruz. Ayrıca bu oyun da çok sıkıntı çıkardı. Oyuna girene kadar canım çıkmasına rağmen doğru düzgün oynayamadım. Sebep mi? Sürekli giden internetim. Bu yüzden yine Youtube’ye başvurdum ve oyunu gayet güzel buldum.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

1-) Tube Tycoon

Herkesin hayali değil midir büyük bir youtuber olmak? Tabii ki bir sürü engel çıkıyor karşımıza. En azından bu yun sayesinde hayalimizi bir nebze de olsa yaşayabiliyoruz. Sizi burada daha fazla bekletmeden oyuna alayım.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Firewood İnceleme

Vadideki Demirci Ornn! ”Dağdan İndim Vadiye”