in , ,

İndirimdeyken Göz Atmanız Gereken 10 Oyun

Dün saat 8 itibariyle herkesin heyecan ile beklediği steam yaz indirimleri başladı. Birçok oyun aynı anda indirime girdi ve insan biraz hangi oyunu alacağını şaşırıyor diyebiliriz. Aşağıda hazırladığım listeyle hem size biraz bu konuda yardımcı olmak adına hem de oyunlar hakkında biraz bilgi vermek adına yaptım.

GREY GOO

Kendisini tema olarak Starcraft‘a bir hayli benzeyen gerçek zamanlı strateji oyunu.  Eski RTS sevenlerin kesinlikle bir göz atması gereken yapım. Fiyatı 49 TL’den 7,84 TL’ye düşmüşken bir göz atın derim.

Oyun içi görüntü

 

 

MİDDLE EARTH: SHADOW OF MARDOR

Kesinlikle son zamanlara çıkmış en iyi oyunlardan bir tanesi. İçerdiği nemesis sistemiyle ve Middle earth temasıyla sizi saatlerce bilgisayarın başında bırakacak. Fiyatı 59 TL’den  11,80 TL’ye düşmüş durumda. Vereceğiniz parayı sonuna kadar hakeden bir oyun.

 

 

ABZÛ

Su altı evreninde geçen ve insanı rahatlatan, tek kelimeyle harika bir oyun. Oyunun müzikleri özel koroyla yapılmış ve insanı gerçekten farklı bir dünyanın içine sürüklüyor. Fiyatı 31 TL’den 9,30 TL’ye düşmüş durumda.

 

 

 

SOUTH PARK: THE STICK OF TRUTH

Öncelikle şunu belirtelim; bu oyun hiç South Park izlememiş birisi için bile komik ve keyifli. Biraz da İngilizceniz varsa, bu oyunu kesinlikle almalısınız. Sıra tabanlı bir oynanışa sahip olan oyunun fiyatı 105 TL’den 26,25 TL’ye düşmüş durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  En İyi 5 Hayatta Kalma Oyunu

THIS WAR OF MİNE

Savaşın acı yüzünü göstermesi bakımından gerçekten başarılı oyunlardan bir tanesi. Kısaca anlatmak gerekirse, kuşatma altındaki bir şehirde 3 kişiyi hayatta tutmak için uğraşıyorsunuz. Atölyenin bu oyun için birçok farklı seçenek sunması da cabası. Fiyatı 31 TL’den 6,20 TL’ye düşmüş durumda.

Oyun içi görüntü

BIOSHOCK THE COLLECTION

Bu güne kadar çıkmış BioShock oyunlarının hepsini kapsayan bir paket. FPS türündeki bu oyun, atmosferi ve karakterleriyle çıktığı zamanların en iyilerindendi.  Fiyatı 99 TL’den 24,75 TL’ye inmiş durumda.

 

AGE OF EMPIRES LEGACY

İçinde Age of Empires 2 HD (İki dlc ile beraber) ve Age of Empires 3 complete collection barındıran, strateji sevenlerin kesinlikle kütüphanesinde bulunması gereken oyunlardan oluşan bir paket. Eğer geçmişi yad etmek istiyorsanız veya Age of Empires serisini hiç oynamamış biriyseniz bu paket tam sizlik. Fiyatı 144 TL’den 32,40 TL’ye düşmüş durumda.

BORDERLANDS 2 GAME OF THE YEAR EDITION

FPS ile RPG’nin mükemmel bir karışımı. Borderlands serisinin en güzel oyunu olan Borderlands 2 ve bir çok dlc’leri içeren bir paket.

İçindeki karakterleri ve diyalogları ile sizi kendine hayran bırakacak olan oyun 59 TL’den 12,98 TL’ye inmiş durumda. (Oyunun kendisi 7,75 TL’ye inmiş durumda. Fakat bu aradaki yaklaşık 5 TL kadar fark, kesinlikle oynanış süresini artıracak dlc’lere sahip)

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İndirimlerde Göz Atmanız Gereken 11 Oyun

BASTION

Harika grafik ve görsellere sahip bir rol yapma oyun (RPG) oyunu olan Bastion, iyi bir hikaye ile sizi kendi içine sürükleyen bir yapım.

Oyun içi görüntü

Süresi biraz kısa olsa da parasının karşılığını sonuna kadar veren bir oyun. Fiyatı 21 TL’den 4.80 TL’ye inmiş durumda.

 

BROTHERS – A TALE OF TWO SONS

Hasta olan babaları iyileştirmek adına iki kardeşin çıktığı bir yolculuğu anlatan bu oyun, hikayesiyle sizi ağlatabilecek kadar etkileyici. 24 TL’den sadece 2,40 TL’ye düşmüş olan bu oyun kesinlikle herkesin bir kere oynaması gerek oyunlar arasında.

DİĞER

Yukarıdaki listede yer veremediğim, şu oyunlara da bakabilirsiniz. Şimdiden hepinize kolay gelsin.[ Kindergarten (8TL), The Banner Saga (7,75 TL), Door Kickers (4,65 TL), The Flame in the Flood (9,60 TL), Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tou(15,50 TL), Might and Magic Heroes Bundle (40,78 TL), Command & Conquer: Red Alert 3 (7,75 TL), 35MM (4,80 TL), Brutal Legend (2,40),Darksiders II Deathinitive Edition (9,80 TL),Who’s Your Daddy (5 TL) ]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

League Of Legends Sunucuları Türkiye’ye Taşındı! Daha Az Ping!

Dota 2 | 24 Haziran 2017 Güncelleme Notları