in ,

İndirimlerde Göz Atmanız Gereken 11 Oyun

Steam’in her sene yaptığı meşhur indirimlerden bir tanesi olan yeni ay yılı indirimi geldi. Biz de sizin için bu indirimlerde kaçırılmaması gereken oyunlar hakkında ufak bir liste hazırladık.

 Don’t Starve Together

Fiyat: 14,40TL
Dont Starve Together kendine özgü görselliğiyle ve 2D ve 3D’nin birbirleriyle uyum içerisinde olduğu bir hayatta kalma oyunu. Arkadaşlarınızla beraber hayatta kalmayı seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.
 This War of Mine

Fiyat:9,30TL
This War of Mine’da bir asker olarak değil savaşın ortasında hayatta kalmaya çalışan bir sivil olarak oynuyoruz. Yiyecek bulmak, yabancılara karşı tetikte olmak hayatta kalmanızın temel anahtarı. Gerçekçiliği ile ön plana çıkan This War of Mine, kesinlikle göz atılması gereken oyunlardan bir tanesi.
 Garry’s Mod

Fiyat: 9,00TL

Bu oyunda ne kadar eğleneceğiniz, tamamen hayal gücünüzle alakalı bir durum. İster sandbox modunda dilediğiniz şeyleri tasarlayabilir, isterseniz de hazırdaki modları kullanıp başka oyuncular ile vakit geçirebilirsiniz.
 Human Fall Flat

Fiyat: 12,00TL
Sakarlığın vücut bulmuş hali olan Human Fall Flat’de arkadaşlarınız ile hoplayıp, zıplayıp, bulmacalar çözüp Bob’ın rüyasının sınırlarını zorlayın.
 Rocket League

Fiyat: 18,60TL

Ben top oynamayı sevmiyorum diyenleri buraya buyur edelim. Rocket League top oynamanın bambaşka bir boyutu. Kendi aracınız ile karşılıklı maç yapmak sizin bu spora yeniden ısınmanıza sebep olabilir.
 Life is Strange

Fiyat: 7,75TL

Tamamiyle hikaye üzerinde oynadığımız bir oyun olan Life is Strange oldukça başarılı oyunlardan bir tanesi. Hikayeye kendinizi kaptırdığınızda bütün sinir ve stresinizin akıp gittiğini ve rahatladığınızı göreceksiniz.
 Ori and the Blind Forest

Fiyat: 15,62TL

Bir platform oyunu olarak müthiş bir görselliğe sahip olan Ori and the Blind Forest’da ölme durumuna gelmiş olan Nibel ormanını şirin kahramanımız ile kurtarmaya çalışıyoruz.
 7 Days to Die

Fiyat: 14,82TL
Hayatta kalmanın doruklarını yaşatan 7 Days to Die’da takım çalışması öncelikli amacınız olmalı, aksi takdirde arkadaşlarınız ile birlikte zombilerin akşam yemeği olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Zombilerin evlerinize neredeyse çatılardan girdiğini göz önünde bulundurursak iyi şanslar.
 Darkest Dungeon
Fiyat: 15,60
Darkest Dungeon’da zindandan zindana koşturup savaşırken karakterlerinizin hem zihinsel hem de bedensel durumunu göz önünde bulundurmanız gereken bir oyun. TBS olmasının yanı sıra her yapacağınız hareketi önceden planlamazsanız sonunuz hiç de iyi olmaz.
 Party Panic

Fiyat: 16.90
Party Panic arkadaşlarınızla veya başka oyuncular ile mini oyunlar aracılığıyla yarıştığınız bir oyun. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek veya kendi aranızdaki minik yarışlar için kaçırmamanızı öneririm
 Magicka 2

Fiyat: 6,00TL

Magicka 2 çeşitli elementleri birbiriyle kombinleyip ortaya farklı büyüler çıkartıp maceradan maceraya koştuğunuz bir oyun. Yaratıcılığınızı konuşturup ortaya değişik büyüler çıkarmak sizin elinizde.

Tüm bunların dışında Steam Küratör sayfamızı da takip ederek; güncellemelerden, indirimlerden ve incelemelerimizden kolaylıkla haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 7.09 Güncelleme Notları | Türkçe

Bilgisayarım Bu Oyunu Açar Mı?