in

Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #3!

İlk listeyi yazdıktan sonra mutlaka ikincisini de yazmam gerekeceğini biliyordum fakat on şarkı diye çıktığımız yolda otuz şarkıya ulaşacağımızı gerçekten düşünmemiştim! Eğer kaçırdıysanız veyahut denk gelmediyseniz serinin ilk yazısı ve ikinci yazısına tek tıkla ulaşabilirsiniz!

Karşınızda Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #3!

Kurallarımız yine değişmedi, her oyundan sadece bir şarkının dahil olabileceği listemize buyurun hemen geçelim!

10) Crysis 2 – Theme Song

Serinin ilk oyunu inovasyonları ve muazzam grafikleriyle tüm dünyayı sarsarken ikinci oyun bütün bu kalitenin üstüne başka bir güzellik ekledi o şey ise tahmin ettiğiniz üzere Hans Zimmer.

Crysis 2’nin her anına sinematik bir tat katan, anı ölümsüzleştiren usta besteci özellikle oyunun Theme Song’unda muazzam bir iş çıkarmış!

9) Need for Speed Underground – Get Low

Daha sonraları ikinci oyunuyla efsaneler listesine adını altın harflerle yazdıran serinin ilk açılışı unutulacak cinsten değil. Aynı Riders on the Storm’da olduğu gibi Get Low da sizi tereddüt etmeden hemen moda sokuyor.

TO THE WINDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW TO THE WAAAAAALL!

8) Brütal Legend – Dawn of Battle

Açık ara gelmiş geçmiş en metal video oyunu olan(Guitar Hero bile dahil evet) Brütal Legend’in gerçekten muazzam bir playlisti var. Oyun içerisinde direkt Lemmy, Ozzy gibi metal tanrılarının bulunması da işin tuzu biberi gerçekten.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Post Apokaliptik Atmosfere Sahip 10 Oyun

Rap’in havalı arka sokaklarından çıkıp çıplak ellerinizle düşmanınızın canını almak ve savaş sarhoşu olmak istiyorsanız sizi buraya alalım!

7) To The Moon – Piano (Ending Version)

İçinde veda ve macera olan bir şarkıdan istediğiniz her şey ve daha fazlası burada. Eser, uzaklara dalıp giderken kalan o boşluğu doldurmakta muazzam bir iş çıkarmış.

+Whats it called?
-To the Moon
+I like that name

6) Assassin’s Creed II – Ezio’s Family

Duygu yüklü yolculuğu bir önceki şarkıda bıraktık sanıyorsanız fena hata ettiniz çünkü aksine daha da ağırlaşıyoruz!

Bir yandan bu muazzam oyunu oynarken yıllar önceki anılar gözlerin önüne geliyor diğer yandan da ne kadar trajik olsa da efsanevi bir hayat sürmüş olan Ezio’nun yaşadıkları. Duygu yüklü bu trenin altında kalmamak gerçekten zor iş.

5) GTA V – Welcome To Los Santos

GTA V neredeyse olabilecek her açıda kendinden uzun uzun bahsettirebilecek bir oyun öte yandan insanların bu şarkı hakkında pek konuştuğunu göremedim. Los Santos’un daima güneşli Amerikan rüyası temasını aşırı iyi yakalayan şarkı karakterlerimizden de küçük tatlar barındırıyor.

“Aldığım kararlar beni tam bu ***** ********** yerine getirdi; yolun sonu. Büyük ev, işe yaramaz evlatlar ve bütün bunları oturup sadece seninle konuşabiliyorum çünkü başka kimsenin umrunda değil. Ah rüyayı yaşıyorum resmen yavrum, ******* böyle rüyayı!”

4) Battlefield 1 – Zajdi Zajdi

Savaşların sonunda muzaffer için de kaybeden taraf için de değişmeyen tek şey can kaybıdır. Ne kadar onur dolu, ne kadar haklı ve ne kadar iyi niyetli olursa olsun o acı orda kalır ve asla sönmez.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gelmiş Geçmiş En İyi FPS Oyunları

Aliye Mutlu’nun olağanüstü yorumuyla oyunun kalitesini kat kat arttıran bu ağıt gerçekten duyabileceğiniz en güzel şeylerden biri.

3) Call of Duty: Black Ops III – Snakeskin Boots

Morg City’nin dizaynı ve teması pek başarılı bir oyun olmayan Black Ops III’ün parlayan yanlarından biri. Shadows of Evil haritası ile dengeli fakat zorlayıcı bir tat sunan oyun noir temayı bu muzzam şarkı ile taçlandırmış.

2) Bastion – The Pantheon

Elinizdeki eser ne olursa olsun içinde country/frontier bir şarkı çalınca her şey kat kat daha havalı hale geliyor. Sakin bir öfke ve bıkkınlık bulunduran şarkı Bastion’daki en güzel şeylerden biri gerçekten.

1) Detroit Become Human – Little One

Listenin sonuna gelişimizi yolun sonuna geldiğimizi anlatan bir şarkıyla yapalım. “Lütfen biz sadece özgür olmak istiyoruz.” repliğinin ardındaki yorgunluğun, dramın ve tükenmişliğin notaya dökülmüş hali adeta Little One.

 

 

 

I-TECH, Dev Espor Karşılaşmalarına Ev Sahipliği Yapacak

Ücretsiz Oyun: Sims 4 Ücretsiz Oldu!