in

Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı!

Tüm sanat dallarını içerisinde bulunduran video oyunlarının en önemli yanlarından birisi olan müzikler, oyundaki atmosferi güçlendirirken oyuncunun temayı iyice hissetmesine sebep olarak keyfimize keyif katıyor. Her seriden yalnız bir şarkı barındıracak olan, muazzam on oyun şarkısına bakacağımız listemize hoş geldiniz!

Bu listenin video hali şu an YouTube kanalımızda, videoya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz!

 

10) Witcher 3: The Wild Hunt – Silver for Monsters

Listemize girişi Avrupa’nın doğusundan “Leleleyleleleleyleleley” diyerek yapıyoruz! Witcher 3’ün bu şahane şarkısı oyunun büyülü dünyasında yağ gibi akarken bizi de hafiften gazlamıyor değil!

9) Assassin’s Creed: Black Flag – Randy Dandy-O

Çakaralmazlarınızı doldurun, kılıçlarınızı çekin ve bordalamaya hazır olun! Okyanusun mavisinde kaybolurken duyabileceğiniz en güzel denizci türkülerinden biri olan Randy Dandy-O, gerçekten dert tasa ne varsa götürüyor. Rüzgar nereye, Jackdaw oraya!

8) Spec Ops: The Line – Radioman Song

“Sonsuzluk ve ötesine!”

Spec Ops: The Line, oyun tarihinin en özel eserlerinden biri ve müzikleri de kendisi kadar özel. Kana bulanmış çöl topraklarından, yıkıntıların ve ölülerin arasından ağır ağır geçerken aklınızı kaybetmek istiyorsanız aradığınız şarkı kesinlikle Radioman Song.

Spec Ops: The Line’ın nasıl efsane olduğunu anlatıp öve öve bitiremediğimiz yazımızı okumak için buraya tıklayabilirsin!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Video Oyunları Hakkında 10 İlginç Gerçek! #2

7) TES V: Skyrim – Dragornborn

Silver for Monsters gibi Dragornborn’un da girişinden itibaren yaptığı şey bizi büyülü oyunun büyülü dünyasına çekmek. Silver for Monsters’tan ayrılan yanı ise daha gaz, daha güçlü ve daha epik olması!

Sadece dinleyerek ejderhaların soyunu tüketebiliyorsunuz!

 

6) Need for Speed: Underground 2 – Riders on the Storm

İki farklı türün efsanevi isimlerini bir araya getirip muhteşem bir şekilde harmanlandığı bu şarkıyı dinleyip moda girmemek gerçekten imkansız.

Bir yandan Snoop Dogg’un sakin, “dumanlı ( ͡° ͜ʖ ͡°)” sesi ile arabanızı modifiye ederken diğer yandan efsanevi The Doors’un vokallerinin “Eğer bu adama bir araç verirseniz o tatlı aile ölür / Katil yollarda” dizeleri ile yollarda hız yapabiliyorsunuz.

5) Hearts of Iron 4 – Primo Victoria

Cehennemin içinden, nazi hatlarını yararak geçen müttefik kuvvetlerin hücumunu aşırı epik ve şairane anlatan şarkı her çaldığında bir yerlere hücum etmemek imkansız!

4) Civilization V – Şenburgaz Çiftetellisi

“Gayrı yaranı bugünlük edip ey şuh feda
Gidelim serv-i revanım yürü sa’d-abada”

Savaşın ortasında çalsa orduyu alıp meyhaneye götürtecek güçte arabesk, arabesk olduğu kadar çakırkeyif olan baş yaptımız, Civilization V’te doğu halklarıyla oynamanın en güzel yanlarından birisi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gelmiş Geçmiş En İyi Dövüş Oyunları

3)  DOOM 2016 – Theme Song

Doom’un güç ve kontrol hissini kulaklarımızdan beynimize akacak şekilde besteleyen Mick Gordon’un  bu muazzam eseri damarlarımızdan lav akıtıyor; tek yumrukla duvar devirtiyor!

Doom’u çılgınlarca övüp neden efsane olduğunu anlattığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz!

2) FlatOut 2 – Give It All

Hemen itiraf edeyim: Şarkıyı çok sevdiğim için hile yapıyorum! Bu muhteşem şarkı sadece FlatOut 2’de değil aynı zamanda Need For Speed Underground 2’de de çalıyor. Öte yandan NFSU2’nin bayrağı haline gelmiş “Riders on the Storm” yerine Give It All’u koysaydım kan çıkardı.

1) Call of Duty: Black Ops IIII – Mad Hatter

Call of Duty ve Avenged Sevenfold kombosu aslında yıllar içinde alıştığımız, görmekten hoşlandığımız bir kombo. Black Ops serisinin ilk oyununndan son oyununa kadar bir yerlerde karşımıza çıkan ünlü metal grubu oyunu daha etkileyici ve eğlenceli kılmayı gerçekten çok iyi başarıyor.

Mad Hatter, Sevenfold’un en iyi Call of Duty şarkısı olmasa da serinin dördüncü oyununu bize açarken aynı zamanda atmosferi anlatmakta gerçekten muhteşem bir iş başarmış.

 

 

1907 Fenerbahçe VFŞL Rekoru Kırdı!

Calve ile Hediye Oyun Koduna Bandır!