in

Ne Güzel Şeyler Söylediniz | OAGTR Youtube Kanalına Gelen En İyi Yorumlar!

Otuz beş bin abone dolaylarında gezdiğimiz bugünlerde geriye bakıp bize olan desteğinizden dolayı sizlere teşekkür etmek istedik. İlk günümüzden bugünümüze kadar kanalımıza gelen en iyi yorumlara göz atacağımız ve sizlere bol bol teşekkür edeceğimiz listemize hoş geldiniz!

Ve sen, değerli izleyicilerin en değerlisi özellikle sana teşekkürler!

1- Kulakların Pasına Son!

Listenin ilk maddesini biraz kolektif bir yorumdan seçmek istedik, kanalımızın en ikonik yanlarından biri ses sanatçımız Abdullah’ın kulakta kir pas bırakmayan kadife sesi. “Only a gamer ekranlarından herkese merhaba” diyerek açtığı her videoda beğenilerinizi kazanan Abdullah’a desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz!

Eğer bu listeyi şu an Abdullah’ın sesinden duyuyorsanız biraz garip olduğunun farkındayım ama kabul edeceksinizdir ki sesi daha iyi olan kimseyi bulamayız!

2- Emre Tetsu’nun Muazzam Oyun Önerileri

Düşük sistem isteyen 15 harika oyun listemize attığı inanılmaz detaylı ve zengin oyun önerileriyle Emre Tetsu gerçekten topluluğumuza değer kattı. Merak edenler ve okumak isteyenler için uuup uzun yorumu aşağıda bulabilirsiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2018'in En İyi 10 HTC Vive Sanal Gerçeklik Oyunu

 

3- Furkan Kasap, Müzikler ve Oyunu Anlamak

Furkan Kasap’ın, Hellblade: Senua’s Sacrifice oyunundan Just Like Sleep eserine yaptığı yorum bize bir kez daha müziklerin oyunlardaki hisleri nasıl harmanlayıp bize sunduğunu gösterir cinsten. Yorgun ve zorlu bir savaşın tasviri, kişinin kendine karşı olan şüphesi ve hayatta kalmak için verilen bir savaş. Furkan bizlere Just Like Sleep’in bu hisleri nasıl aktardığını tertemiz anlatıyor!

4- Kaan Akdo’dan Bir Tatlı Öneri

Bir izleyici olarak Youtube’un gittiği yön konusunda fikirlerini dile getiren Kaan, gelecekte kanalımızın daha fazla insana ulaşabilmesi ve izlenmesi için bize çok temiz bir dille yazdığı önerilerini sunmuş. Bize de bu noktada sadece kendisine teşekkür etmek kalıyor!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Birbirinden İlginç 10 Oyun Bilgisi | Oyun Bilgileri #1

5- Keşke Milyon Olsak

Bize olan sevgi ve desteğinizden dolayı sizlere teşekkür edeceğimiz madde burası. Çoğu videomuzun altına attığınız “Abi bu kanal neden beşşüzkantriyon abone olmadı hala” tarzı yorumlar bizi gerçekten mutlu ediyor!

Listenin başında da söylediğim gibi bugünlerde otuz beş bin abone civarlarında dolaşan bir topluluğuz. Sıfırdan buraya kadar gelişimizin her adımında bize destek veren, yolculuğumuzda hep arkamızda duran sizlere teşekkür ve şükranlarımızı sunmak için oluşturduğumuz bu listeyi umarız beğenirsiniz.

Biz pamuk gibi olduk, siz de olduysanız gelin şöyle bi’ sarılalım.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/esrarengiz-konu-…992-dakar-yarisi/

Esrarengiz Konu: Türkiye’nin Katıldığı 1992 Dakar Yarışı!

Yeni ve ÜCRETSİZ Call of Duty Oyunu Call of Duty: Warzone Duyuruldu!