in

Oyunlarda Metal #1: En İyi 10 Avenged Sevenfold Oyun Şarkısı!

Site ve Youtube ekibi içerisinde bir şaka olmaya başlayan yazdığım müzikli listelerde bol bol Avenged Sevenfold şarkısı bulunma durumu muazzam keyifli bir içeriğe dönüşüyor. Emniyet kemerinizi bağlayın; makineli tüfeğinizi çıkarın; Vietnam Savaş’ından 2025’e zıplayın ve zombileri biçin çünkü bu listede sadece Avenged Sevenfold var!

Belli mi olur belki bu yazıda tüm Sevenfold enerjimi tüketir ve önümüzdeki dönemlerde gelecek müzik listelerine grubu dahil etmem. Neyse daha fazla beklemeden buyrun hep beraber oyun dünyasında Avenged Sevenfold’a bir göz atalım!

10 – Twisted Metal – Natural Born Killer

Tepesinde roket atarlı, makineli tüfekli bir arabayla önünüze çıkan her şeyi yok ederken olabilecek en güzel şey şöyle gaz bir şarkı dinlemektir. Natural Born Killer aşırı gaz bir şarkı olmasa da müzikal olarak damakta hoş bir tat bırakıyor ve sahneyi de çoğu zaman tamamlıyor.

9- Burnout Revenge – Beast and the Harlot

City of Evil albümünün en sevilen şarkılarından biri olan Beast and the Harlot gerçek bir gaz makinesi. Twisted Metal’in aksine roketler ve makineli tüfekler bulundurmayan Burnout Revenge’de düşmanlarınızı yolun dışına itmek ve patlamalarını izlemek bu şarkıyla çok daha güzel hale geliyor!

8- NHL 2009 – Afterlife

Açıkça konuşmak gerekirse hokeyle ilgili en ufak fikrim yok, bu şarkının neden bir hokey oyununda çaldığıyla ilgili daha da fikirsizim. Öte yandan şarkı epey güzel ve her yerde çalınabilir diyerek işin içinde çıkabiliriz gibi ne dersiniz?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam'de Oynaması Ücretsiz Olan En İyi 10 Oyun

7- Madden NFL 06 – Bat Country

Kasklar tokuşuyor, insanlar birbirini sağdan sola fırlatıyor ve birileri sayıya doğru koşuyor. Bu durumu anlatmak için olabilecek en iyi şarkı kesinlikle Bat Country değil. Öte yandan şarkı gaz, harekete geçiriyor ve koşturuyor bu yüzden oyuna çok fit.

6- Call of Duty: Black Ops – Not Ready To Die

Grubun en iyi yaptığı her şeyin bir arada toplandığı; bir anda herkesin kafasına göre solo atarak inanılmaz bir güç yaratan bu şarkı binlerce zombiyi ağır makineli tüfekle biçmeyi daha da eğlenceli kılan en güzel şeylerden birisi.

5- Call of Duty: Black Ops, EA Sports MMA, Guitar Hero Live – Nightmare

Grubun en ünlü şarkılarından biri olan Nightmare ününü hak edecek düzeyde kaliteli gerçekten. Nereye koysanız sırıtmayan, ordaki güzelliğe güzellik katan bu şarkı birçok oyunda karşımıza çıkıyor.

4- Guitar Hero Live – Buried Alive

Buried Alive buram buram tutku kokan bir şarkı. Mistik ögeleri, korkuyu ve gücü kaliteli bir şekilde bir araya getiren şarkıyı çalmak gerçekten keyif verici.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gelmiş Geçmiş En Büyük 11 Açık Dünya Oyunu

Reklam molası: Ayrıca şahsen geliştirdiğim bir oyun projem var Buried Alive adında, ilk fragmanımızı burada, websitemizi burada ve Facebook sayfamızı burada bulabilirsiniz!
Reklam sonu.

3- Call of Duty: Black Ops II – Shepherd of Fire

11 yıllık Zombies hikayesinin kapısını gerçekten aralayan haritaya yakışır bir şarkı Shepherd of Fire. Olan biteni anlarken dev roboton ayakları altında ölmemeye çalışmak ve Panzer-Soldat’a kafa atarken dinleyebileceğiniz en güzel şey kesinlikle bu şarkı.

“Know me by name, Shepherd of fiiiiiiiiiireeeeeeeeeeeeeeee”

2- Call of Duty: Black Ops IIII – Mad Hatter

“Bunlar önceki katılımcılar olmalı, beceriksiz olanlar” repliğiyle açılan fragman bizi bin bir türlü belanın içine bırakırken cebimize de bu belaları aşmamızı sağlayacak şarkıyı koymadan yolculamıyor.

Dizlerinizin üstünde kayın, pompalı tüfeğinizi çekip önünüzün önüne çıkan her şeyi ikiye bölün ve bunu yaparken aşırı havalı görünün!

1- Call of Duty: Black Ops II – Carry On

Hangi sonu seçtiyseniz de oyun bitti artık, şöyle bir gevşerken oyunda olanlara hafif göz gezdirip keyfinizi yerine getirmek istiyorsanız yeriniz burası!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NBA 2K20’nin Çıkış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu!

Call of Duty: Black Ops IIII’ün Yeni Sezonu Operation Apocalypse Z Geldi!