in

ÜzgünÜzgün

PUBG Rulet Siteleri

CS:GO’da ücretsiz şekilde kasa açabileceğiniz birkaç internet sitesini burada derlemiştik. Bu durum PUBG için de gündemde. Bu sitelerin hepsi ilk kullanım için ücretsiz bakiye vermekte ve bu bakiyeye sahip olmak için kod girmemiz gerekmektedir. Gerekli kodlar, tavsiye ve bilgilendirmeler yazımızda mevcut.

1★ PUBG JACKPOT

Kazanç ihtimaliniz, oyuncusu diğerlerine göre az olduğundan daha yüksektir. Yalnız oyuncusunun az olduğuna aldanmayın. Kazancın azı çoğu olmaz.

✔YARIŞMAYA KATILMA
Öncelikle sağ üstte bulunan yazıya tıklayarak Steam‘e giriş yapalım. Ardından soldaki deposit bölümüne tıklayacağız. Buna tıkladığımız zaman Steam Trade linkimizi isteyecek. Steam Trade linkimizi ekleyeceğiz. Buraya kadar tamam. Şimdi sırada bakiye ekleme var. Deposit’e tekrar tıklayarak Steam Envanterinizden bir eşyayı siteye ekleyeceksiniz. Ta daaa, Jackpot’a katıldınız.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

2★ PUBG BETS

Zor ama kazançlı bir site. İçerisinde 5 oyun var. Fakat bu oyunlardan sadece biri oynanıyor. Rulet! Rulet için 4 rengimiz bulunmakta. Bunlar Siyah, Kırmızı, Mavi ve Altın. Sırasıyla x2, x3, x5 ve x50 kazanç sağlıyorlar. Verdiği miktardan da anlaşıldığı üzere Altın’ı kazanmak her yiğidin harcı değil. Tavsiyem genel olarak Siyah veya Kırmızı oynamanız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Göz Alıcı Ve Birbirinden Güzel 10 Oyun Dünyası!

✔BAKİYEMİ NASIL ALIRIM?
Aşağıda bulunan linke girerek bakiyenizi alabilirsiniz.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

3★ PUBG PLUS

Aktif olarak kullanılan iki oyun modu bulunmaktadır. Birincisinin adı Double‘dır. Kırmızı, yeşil ve siyah olmak üzere 3 renk bulunmaktadır. Kırmızı ve siyah 2x Kazandırırken, yeşil renk 14x kazandırmaktadır. İkinci oyunumuz ise PUBG BETS gibi 4 renkten oluşmakta ve sırasıyla x2, x3, x5 ve x50 kazandırmaktadır.

✔BAKİYEMİ NASIL ALIRIM?
Ücretsiz bakiye için sağ yukarıda bulunan “Free Points” yazısına tıklayıp, açılan yerde “Promo code” yazan yere kodu girmemiz yeterlidir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #2!

PROMO KODU: OAGTR
SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

4★ PUBG ROULETTE

Herhalde en çok oynanılan rulet sitesi budur. Oynamak için bir eşya yatırmanız yeterli

✔YARIŞMAYA KATILMA
Öncelikle sağ üstte bulunan yazıya tıklayarak Steam’a giriş yapalım. Ardından yine aynı yerde, giriş yaptıktan sonra gelen settings bölümüne tıklayıp trade linkimizi ekliyoruz. Buraya kadar tamam. Şimdi sırada bakiye ekleme var. Deposit’e tekrar tıklayarak Steam Envanterinizden bir eşyayı siteye ekleyeceksiniz. Ta daaa, Jackpot’a katıldınız.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

5★ PUBG ROLL

Pek oynayanı yok açıkçası. Oranınız ne kadar yüksekse kazanma şansınız o kadar artar. Kolay gelsin şimdiden. Oynamak için “Classic Game” bölümünden bir eşya yatırmanız yeterli.

✔BAKİYEMİ NASIL ALIRIM?
Aşağıda bulunan linke girerek bakiyenizi alabilirsiniz.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

49TL Değerindeki Mirage: Arcane Warfare Steam’de Ücretsiz Oldu!

Microsoft ile Bluehole, PUBG İçin Ortaklık Kuruyor