in

Şanlı Komutanlar ve Adil Sultanlar İçin Steam Yaz İndirimleri Strateji Oyunları Özel Listesi!

Osmanlı İmparatorluğu Amerika’da kolonileşse neler olurdu, Hitler’i tahtından indirip şanlı Kayzer’i geri getirsek işler değişir miydi, Patton ile Rommel dövüşünde neler yapılabilirdi, sadece emrin, usta ve oduncu kelimeleriyle bir imparatorluk kurulabilir miydi? İşte bu muhteşem soruların cevaplarının hepsi sizde gizli!

Gerek tarihine yön verip paralel bir zaman çizgisi yaratma hissi olsun, gerek düşmanı üstün taktik deha ile alt etmek olsun strateji oyunları elini verenin kolunu kaptırdığı bir tür. Hazır Steam yaz indirimleri de başlamışken türün tutkunları ve meraklıları için Steam yaz indirimlerinden alınabilecek 5 kaliteli ve normal fiyatına göre çok daha ucuz olan strateji oyununa buyurun hep beraber göz atalım!

 

5- Age of Empires II:


Gerçek zamanlı strateji oyunu denildiğinde akla gelen belki de ilk oyun olan zamana karşı gücünü korumuş bir efsane Age of Empires II. Çağdan çağa geçip çeşitli dünyaların size sunduğu kaynakları optimize bir şekilde kullanarak teknoloji, ordu ve ekonomiyle düşmanlarınızı devirmek ve şanlı bayrağınızı dalgalandırmak istiyorsanız Age of Empires II sadece 7,75TL fiyat etiketiyle sizi bekliyor!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation Hakkında Bilinmeyen 5 Bilgi

4- Europa Universalis IV:

İyi ayarlanmış diplomasisi, aşırı karışık ticaret ve ordu mekanikleri ve en önemlisi tarihin akışını değiştirebilme özelliği ile tarih-severler için dünyadaki en büyük keyif olmaya aday bir oyun Europa. Güllerin Savaşı’ndan Kutsal Roma İmparatorluğu’nun iç işlerine; Osmanlı’nın fetihlerinden Amerika’nın keşfine kadar birçok tarihi olaya yön verip sınırları değiştirmek sizin elinizde!

Kısıtlı bütçelere fiyatı 14,75TL olan ana oyunu, orta bütçelere fiyatı 51,97TL olan  3 genişlemeli paketi Empire Founder Pack’i ve yüksek bütçelere oyunun tüm genişlemelerini içeren 169TL değerindeki Empire Bundle’ı öneriyorum. Fiyatlar biraz yüksek evet ama verdiğiniz her kuruşa değecektir.

3- Hearts of Iron 4:

Europa Universalis için söylediğim her şeyi buraya yapıştırıp üstüne bir de İkinci Dünya Savaşı’nı ekleyince nur topu gibi bir Hearts of Iron’ınız oluyor. “Tüm savaşları bitirecek büyük savaş” sonrasında gerginleşen dünyanın gidişatına yön vermek gerçekten fena keyifli. EU’ya göre geliştirilmiş cephe ve savaş sistemi de keyfinize keyif katacak!

Düşük bütçelere fiyatı 23,60TL olan ana oyunu, orta bütçelere toplanınca fiyatı 60TL‘ye gelecek olan ana oyun + Together for Victory + Death or Dishonor + Waking the Tiger dörtlüsünü, yüksek bütçelere ise fiyatı 83,34TL‘ye denk gelen Hearts of Iron IV: Mobilization Pack’i öneriyorum.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Başarıyla Remastered Edilen En İyi 10 Oyun!

Orta bütçelere paket dışı öneri yapmamın sebebi ise Man the Guns genişlemesinin yeni çıkmasından dolayı indirime girmemesi.

2- Total War: WARHAMMER II

“İnsanlar gelip geçici, sen bana üç başlı ejderlerden haber ver!” diyenleri gayet net duyuyorum ve hayır sizi unutmadım.

Detaylı hazırlanmış muharebe meydanları ve hoş taktik detaylarıyla kazandığınız her savaşta keyfinize keyif katacak bir oyun Total War: Warhammer II. 74,50TL fiyat etiketi biraz tuzlu olsa da strateji ve fantezi seviyorsanız göz atmanızı öneririm!

1- Age of Mythology:

Üç başlı ejderlere girmişken mitolojiden bahsetmeden olmaz. Mısır’dan İskandinavya’ya kadar uzanan skalası ile insanlık tarihinin efsanelerini destansı bir savaş alanına çağıran Age of Mythology ciddi anlamda muazzam bir oyun. 12,25TL fiyat etiketiyle cep yakmayan bu oyuna mutlaka bir şans vermelisiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Steam İndirimlerinde Alınabilecek 10 FPS Oyunu!

PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!