in

Sıkıldığınız Anlarda Yardımınıza Koşacak 5 Mobil Oyun

 

Günlük hayatta hemen hemen hepimiz kendimizi bir anda sıkıntıdan patlayacakmış gibi hissettiğimiz bir ortamda bulabiliyoruz. İşte, tam da böyle anlarda bizi bu sıkıntıdan çıkartacak bir şeyler arıyoruz. Bu yazımızda sıkıldığınız anlarda yardımınıza koşabilecek mobil oyun önerilerini sizlere sunacağız.

1-) Lara Croft – Relic Run

Lara Croft’u hemen hemen hepiniz tanıyorsunuzdur. Kimileri filmlerden kimileri ise oyunlardan tanıyacaktır. Kendisi bu sefer karşımıza bir Endless Run (Sonsuz Koşu) oyununda çıkıyor. Bu oyunun diğer oyunlardan ayıran grafik ve oyun mekanikleri. Diğer oyunlardan farklı olarak iyileştirilmiş grafiklerin yanında bizlere oyun içerisinde bulunan macerayı hissettirmek için oyun yapımcıları ellerinden geleni yapmış gibi görünüyor. Uzun atlayışlardan tutun ; atv veya kar motoru kullanımına, hatta ani duvar yürüyüşlerine hazırlıklı olun. Oyunu Google Play , App Store veya Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Google Play’de Lara Croft – Relic Run

App Store’da Lara Croft – Relic Run

Microsoft Store’da Lara Croft – Relic Run

2-) Online Kafa Topu

Hemen herkesin çocukluğunda veya şuan da oynamış olduğu bir oyun olan Kafa Topu, mobil versiyonu ile bir kez daha karşımıza çıkmış durumda. Oyun mobil versiyonda biraz daha geliştirilmiş. Adına aldanmayın online oynamanın yanında internetiniz yokken offline olarak da giriş yapabiliyorsunuz. Oyun içerisinde para biriktirerek alabileceğiniz bir çok nesne bulunuyor. Oyunda yönettiğiniz karakteri istediğiniz gibi özelleştirebilmenin yanında günlük olarak çevirdiğiniz çark ile de sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Oyunu Google Play veya App Store’dan indirebilirsiniz.Oyunun Microsoft Store’a da en kısa sürede eklenmesi bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam Cadılar Bayramı İndiriminden Alınabilecek 10 Oyun!

Google Play’de Online Kafa Topu

App Store’da Online Kapa Topu

3-) Crossy Road

Crossy Road daha çok eski arcade oyun severlere yönelik bir oyun olmanın yanında, bir çoğumuzun iyi vakit geçirmesini sağlayabilir. Oyun bir Endless Hopper (Sonsuz Zıplama) oyunu olmasıyla beraber bizlere Flappy Bird üzerinde yaşadığımız duyguyu yaşatmak için tasarlanmış. Bu nedenle başladığınız takdirde bırakmanız biraz güç oluyor. Oyunu Google Play, App Store ve Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Google Play’de Crossy Road

App Store’da Crossy Road

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  The Game Awards 2019 Adayları Belli Oldu!

Microsoft Store’da Crossy Road 

4-) Smash Hit

Smash Hit oyununda amacımız karşımıza çıkan engelleri toplarla kırarak ilerlemeye devam etmek. Başlarda kolay gibi başlayan bu oyun, zamanla gerçekten sınırları zorluyor. Bunun dışında stres atmak için gayet iyi bir oyun, tabi ki sesi açık tuttuğunuz sürece. Oyunu Google Play ve App Store’dan indirebilirsiniz. Bazı sitelerde Windows Phone için apk dosyası yayınlanmış olsa da yayıncıları belli olmadığı için kullanmanızı önermiyoruz.

Google Play’de Smash Hit

App Store’da Smash Hit

5-) Mars: Mars

Mars: Mars oyununda amacımız yakıtımız bitmeden bir sonraki platforma iniş yapabilmek. Bir çok oyunda olduğu gibi bu oyunda kolay başlayıp zamanla zorlaşan oyunlardan. Ayrıca oyun içerisinde yeni karakter açtıkça değişen arka plan ve efektler, oyuna bambaşka bir hava katıyor. Oyunu Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Yine internet ortamında oyunun Windows Phone için olduğu iddia edilen versiyonları olsa da, yayıncısı belli olmadığı için kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Google Play’de Mars:Mars

App Store’de Mars:Mars

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni bir CS oyunu mu geliyor?

Dota 2 | 19 Ocak Güncellemesi