in

Steam Cadılar Bayramı İndiriminden Alınabilecek 10 Oyun!

Steam Cadılar Bayramı 2018 indirimi 1 Kasım 20:00’ye kadar devam edecek. Bizler de “İndirimlerden ne alınır?” diyenler için Steam Cadılar Bayramı indiriminden alınabilecek oyunları listeledik!

Bioshock: The Collection

İçerisinde Bioshock, Bioshock 2 ve Bioshock: Infinite’ı bulunduran bu şahane paket oynadığı oyunlarda iyi hikaye arayan herkes için altın değerinde. Andrew Ryan’ın derinliklere gizlenmiş şehrinden çıkıp Elizabeth ile bulutların arasında maceradan maceraya koşabileceğiniz bu harika paketin fiyatı da niteliği kadar güzel. Sadece 24,75 TL‘ye yıllarca üzerine konuşabileceğiniz, anılar biriktirebileceğiniz bu üç oyunluk paketi kaçırmayın!

Witcher 3: The Wild Hunt(GOTY)

Witcher 3’ün gelmiş geçmiş en iyi RPG’lerden biri olduğunu sanıyoruz ki artık sağır sultan dahi duydu. Öte yandan ünüyle adını dünyanın her köşesine taşıyan bu oyunun indirime girdiğini ise herkes duymamış olabilir. Nefes kesici dünyası, dolu dolu içeriği ile oyuncuların gönlünde taht kuran Witcher 3 ek paketleriyle beraber sadece 29,99 TL. Ek paketler ve genişlemeler ciddi anlamda komple yeni bir oyun boyutunda ve oynanış sürenize onlarca saat daha eklemenizi sağlıyor.

Europa Universalis 4

“Strateji, diplomasi ve orta çağ savaşlarına ilgim var.” diyorsanız listenin sizin için en güzel noktasına geldik. Europa Universalis 4, onlarca değil binlerce saat gömüp hala keyif alarak devam edebileceğiniz bir oyun. Ciddi anlamda saatlerin nasıl aktığını fark edemiyorsunuz. Öte yandan oyunun dev sıkıntısı çok fazla ek içerik olması. Şahsi önerim indirimde çok güzel oyunlar olduğundan bütçenin tamamını buraya gömmemek olacaktır fakat başta da dediğim gibi  strateji, diploması ve orta çağa genel bir ilginiz varsa bütçenin tamamını buraya harcamak sizi pişman etmez. Europa Universalis 4: The Collection isimli paketin fiyatı 200 TL, içinde her şeyi bulunduran bu paketten ziyade oyunu ve sadece “Expansion” başlıklı olan genişlemeleri alırsanız fiyat hemen hemen 160 TL’ye denk geliyor. 40 lira tasarruf ettiğinizde oynanıştan hiç bir şey kaybetmiyorsunuz, geriye kalan paketlerin içeriği genelde asker tiplerini ve yeni müzikleri barındırıyor. Öte yandan oyunu hiç ek paket olmadan almak isteyenler için ise fiyatı gayet uygun Europa Universalis 4’ü 14,75 TL’ye alabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  En İyi 10 Teknolojik Hediye

ARMA 3

Arma bir oyundan ziyade askerlik simülasyonu, arkadaşlarınızla şöyle güzel bir askerlik yapmayı düşünüyorsanız listedeki en doğru oyuna bakıyorsunuz. Durumun daha rahat anlaşılması için oyudan başıma gelen bir şeyi anlatayım: Sıhhiye olarak oynadığım oyunlardan birinde bir sokak arasında çatışıyorduk, düşman bahçesi olan binanın iç yanındaydı biz de dışarda. Kapının önünde iki yerinden vurulan takım arkadaşımı zorlukla kenara çektim, kurşunu çıkartıp kanamasını durdurdum ama kan kaybı çok fazlaydı. Kalp masajı ve kan nakli ile geçen dakikalar sonrasında takım arkadaşı savaşa geri döndü.  Oyunu oynadıktan sonra oturup tezkere beklemek işten bile değil. Bu yoğun savaş deneyiminin sade paketi 34 TL iken yenilenmiş ve genişletilmiş bir deneyim sunan 67 TL fiyatlı Apex Edisyonu da simülasyon seven herkese öneriyorum.

SOMA

Amnesia’nın yapımcılarından gelen SOMA, oyuncularını Atlantik’in derinliklerinde gerilim dolu bir deneyime davet ediyor. Korku temasının üzerine kurulu olsa da SOMA’nın öne çıkmasını sağlayan asıl faktör hikayesi. Güzel mekanlar, iyi işlenmiş gerilim teması ve hoş bir hikaye aynı tabakta sunulduğunda cidden tatmin edici bir deneyim sunuyor. Korku oyunlarını seviyor, hikaye kovalamaktan hoşlanıyorsanız SOMA sadece 9,80 TL fiyatı ile sizleri bekliyor!

Spec Ops: The Line

Spec Ops, nevi şahsına münhasır bir oyun. Teması, oyuncuyu sürüklediği ahlaki seçimleri ve muazzam üstü hikayesiyle her oyuncunun mutlaka deneyimlemesi gereken bir yapım. Hatta sitemizde de kendisinden uzun uzun bahsettiğimiz Nasıl Efsane Oldu: Spec Ops The Line başlıklı bir yazı dahi mevcut. Sadece 9,80 TL olan Spec Ops’u gözünüz kapalı alabilirsiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2020 Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman?

Hellblade: Senua’s Sacrifice

Hellblade, hem sinematik açıdan hem de hikaye anlatımı bakımından başarılı bir oyun. Özellikle ses aktörlüğündeki başarı ve genel olarak diğer seslerin kalitesiyle öne çıkan Hellblade: Senua’s Sacrifice sadece 29,40 TL fiyatıyla istediği ilgiyi kesinlikle hak ediyor.

Divinity: Original Sin


Dungeons and Dragons tadında RPGleri seviyorsanız veyahut denemek istiyorsanız Divinity kesinlikle kaçırmamanız gereken bir oyun. Yüz saatin üzerinde sunduğu oynanış süresi, detaylı ama karmaşık olmayan keyifli oynanışı, hoş diyalogları ve tatlı hikayesiyle maceradan mecaraya koşturuyor oyuncularını. Fiyatı sadece 14,75 TL olan Divinity: Original Sin göz atılması gereken oyunlardan bir tanesi.

Dark Souls III

Zorluğuyla klavye, joystick parçalatacak bir tecrübe Dark Souls ki ünü de burdan geliyor zaten. Fakat Dark Souls III sadece “zor” bir oyun değil aynı zamanda yağ gibi akan oynanışı ve içerisinde yarı gizli barındırdığı hikayesiyle de deneyimlemesi çok keyifli bir yapım. Sabrınızın sınırını zorlamak istiyorsanız şu an 44,75 TL olan Dark Souls III’e mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Middle Earth: Shadow of War

Geniş dünyası, akıcı oynanışı ve Orta Dünya severleri ihya etmesiyle eğlenceli bir oyun olan Middle Earth: Shadow of War, ilk oyunda yaptığı iyi şeyleri güzelce tartıp kendisine taşımış. Talion ve Celebrimbor’un hikayesinin nerelere vardığını da görmek istiyorsanız Shadow of War şans vermeniz gereken bir oyun. Ayrıca 22,78 TL gibi uygun ama garip bir küsurata sahip fiyatıyla cepleri çok yakmıyor!

Peki siz 2018 Steam Cadılar Bayramı indirimlerinden hangi oyunları aldınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Realm Royale İncelemesi ve Kısa Rehberi

Attack on Titan, Hollywood Filmi Olarak Uyarlanıyor!