in

Steam Üzerinden 10 TL’ye Alabileceğiniz Birbirinden Güzel 7 Oyun

BU LİSTE ESKİ BİR LİSTEDİR!!

1. Town Of Salem

15 kişilik bir köyde geçen bu rol yapma oyununda grafikler son derece önemsizdir. Oyunun temel mantığı yalan söyleme ve rol yapma üzerine kuruludur. Toplam 32 tane rol bulunmaktadır ve her yeni oyuna girerken oyun, size rastgele bir rol verir. Bu rollerden bazıları iyi bazıları ise kötüdür. Oyunun amacı, size verilen rol doğrultusunda kendi rol yapma yeteneğinizle oyunun sonuna kadar hayatta kalmaktır. Town Of Salem’in Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

2. Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator 2’den sıkılıp biraz nostalji yaşamak isteyenler için son derece ideal bir oyun. Hepimizin bildiği üzere tır simülatörü olan bu oyun İtalya, İsviçre, Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İspanya ve Portekiz gibi ülkelerin haritalarında oynanabiliyor. Euro Truck Simulator’ın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

3. Emily Wants To Play

Bir pizzacı olarak sipariş verilen bir eve gidilen bu oyunda, sürpriz misafirlerimiz de bizi beklemektedir. Böylesine basit bir oynanışa ve uygun bir fiyata sahip olun Emily Wants To Play’de korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Emily Wants To Play’in Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  2016 Yılında Çıkmış En Başarısız 10 Oyun

 

4. Who’s Your Daddy

Yanınızda bir arkadaşınız varsa inanılmaz keyifli olan bu oyunda baba ve bebek bulunuyor. Bebeğin görevi evin içindeki pil, ocak, kesici alet vb. eşyalarla kendi kendine zarar vermek iken babanın görevi ise bebeğin hayatta kalmasını sağlamak. Eğer bu oyunu beraber oynayacak bir arkadaşınız yoksa pek de keyifli olmayacağını tekrar hatırlatmakta fayda var. Who’s Your Daddy’nin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

5.  PAC-MAN 256

İlk başlarda mobil oyun kadar basit görülse de, klasik Pac-Man severler için eşsiz bir oyun. 10 farklı tema seçeneği bulunan bu oyunda tasarımı istediğiniz gibi renklendirebilirken, yerel sunucuda arkadaşlarınızla birlikte oynamak da mümkün. PAC-MAN 256’nın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

6. Five Nights at Freddy’s

Freddy Fazbear’s Pizzeria adındaki çocuklar için olan pizza restoranında kayıp çocuk vakaları gitgide artmıştır. Bunun üzerine yetkililer olayın sebebini araştırmaya başlamışlardır. Araştırma sonucu restorandaki maskot animatroniklerin bozulduğunu fark etmişler ve bunun tamiri için bir adamı -yani bizi- görevlendirmişlerdir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Oynanışa Grafikten Daha Çok Önem Verenlerin Bayılacağı 10 Pixel Art Oyun!

Nefesinizin kesileceği, içinizde dolu dolu korkuyu hissedeceğiniz Five Nights at Freddy’s in Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

7. Survival: Postapocalypse Now

Tam olarak DayZ severlere uygun bu oyunda en ufak bir optimizasyon problemi bile yaşamıyorsunuz. Ayrıca oynanış açısından da son derece gerçekçi olan Survival: Postapocalypse Now’da karakterinizin üşümesi, köpeklerin kovalaması, buzdolabının kapağının açılabilmesi, silahınızın tutukluk yapması gibi birçok özellik mevcut. Hiç şüphesiz bu fiyata alınabilecek en iyi oyunlardan biri olmasının yanı sıra şu anda oyunu “Erken Erişim” seçeneğiyle oynayabiliyorsunuz.

Ayrıca buradan oyunların neden erken erişime girdiğini ve erken erişim sürecinin tam olarak ne olduğuyla ilgili bilgi edinebilirsiniz. Survival: Postapocalypse Now’ın Steam sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 25 Mart 2017 Güncellemesi [RIP NEGEV]

Dota 2 | 25 Mart 2017 Güncelleme Notları