in

VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN

Ucuza Oyun Alabileceğiniz 4 Güvenilir Dijital Oyun Satış Sitesi

Yükselen dolar kuru ve vergi sistemiyle beraber herkes ucuz oyun sitelerine yönelmeye başladı. Bunun yanında elbette bu sitelerin ucuz oyun satan siteler olmasının yanında güvenilir oyun alma siteleri de olması gerekmekte. Bu listemizde birbirinden uygun fiyatlarla güvenilir oyun satış sitelerini listeledik. İyi okumalar!

DrakeMoon

Piyasadaki oyunları çok uygun bir fiyata alabileceğiniz DrakeMoon, son derece güvenilir oyun alma sitesidir. Ayrıca DrakeMoon’da sürpriz içeriklerle dolu birçok kasa vardır. Bu uygun fiyatlı kasaları açarak pahalı oyunlar edinmeniz mümkün. Hangi kasadan yüzde kaç ihtimalle hangi oyunların çıkacağı sitede detaylı olarak mevcut. Ne diyorsunuz, hayat risk almayı bilenlerin midir?

Bunların yanında Steam hesabınızla siteye giriş yaptıktan sonra “free coins” kısmından ücretsiz olarak coins kazanabilirsiniz. Bu coinsleri biriktirip birbirinden güzel oyunları almak sizin elinizde! DrakeMoon’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GOG

Gog, CD Projekt firmasına ait dijital video oyunu satışı yapan bir sitedir. “Good old game” açılımına sahip olmasının yanında yeni çıkan oyunların satışı da yapılmaktadır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  En İyi 7 Assassin's Creed Karakteri!

Oyunları, piyasa fiyatlarının az da olsa altında satan Gog, zaman zaman birçok -ucuz ya da pahalı fark etmeksizin- oyunu belli sürelerde ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Üstelik bu kampanyaların bir kısmında oyunu aldığınız zaman kalıcı olarak sizde kalıyor. Gog’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyaları kaçırmamak için sitemizde bulunan ücretsiz oyun haberlerini takip edebilirsiniz.

Humble Bundle

Evet, listemizin belki de en popüler ucuz oyun alma siteleri arasında yer alan site Humble Bundle’dır. Birçoğumuzun da bildiği üzere Humble Bundle sıkça bedava oyun kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyalardaki oyunlar zaman zaman direkt Steam key olarak verilirken kimi zaman da Origin veya Uplay üzerinden veriliyor. Ayrıca bunların birçoğunun sürekli olarak sizde kalıyor olması da harika bir olay.

Bu kampanyaları takip ederek kendinize gerçekten sağlam bir oyun havuzu oluşturabilirsiniz. Humble Bundle’ın sitesine buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Ayrıca yine sitemizdeki bedava oyun haberlerini takip ederek bu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

IndieGala

IndieGala, 2011 yılında kurulan bir dijital oyun dağıtımı platformudur. Aynı zamanda Google, Amazon, Apple gibi kuruluşunu bir garajda yapan firmalardan biridir. Kurulmasının üzerinden henüz 7 yıl geçmesine rağmen şimdiden dünyanın 4 bir yanından yaklaşık 6,5 milyon insana hizmet veriyor. Adından da anlaşılacağı gibi çoğunluk olarak indie oyunlar üzerine hizmet verse de Bandai Namco, Techland, Deep Silver, Nordic Games, Iceberg Interactive, Paradox, Team 17 vb. şirketlerin AAA türündeki oyunlarının da satışını en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İçinde Kaybolacağınız En İyi 10 Simülasyon Oyunu!

Bunun yanında birçok oyunun da yayımcı firması olarak yer alıyor. IndieGala üzerinde minimum 1 dolara çok güzel indie oyunlar alabilirsiniz. Bunun yanında büyük çaplı oyunları da belirli zamanlarda %75 indirimli fiyatlara alabilmeniz mümkün. Eğer IndieGala’yı düzenli olarak takip ederseniz oldukça kar sağlayabileceğiniz bir oyun paketi bulup kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz. IndieGalaya ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Evet, 4 popüler ucuz oyun alma sitelerini listeledik. Sizin en çok tercih ettiğiniz indirimli oyun satan siteler hangisi? Dijital oyun satan siteleri yorumlarda paylaşmayı unutmayın, iyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 25 Temmuz 2018 Güncellemesi

PUBG ETKİNLİK MODU | PGI 2018 | 27-30 TEMMUZ 2018