in

LOLLOL WTFWTF HARİKAHARİKA

Varlıklarını Sorgulayacağınız 7 Zırva Oyun!

BU OYUNLAR NEDEN VAR?????

Bazı oyunlar çeşitli insani durumların üstüne gidip hikayelerle tanıdık tecrübeler sunarken bazı oyunlar ise “Abi bu oyun neden var?” dedirtecek kadar garip deneyimler sunuyor.

Keçilerinize roket verin, eşeklerinizi patlatın, eşyalarınızı yüklenin ve hazırsanız hep beraber garip bir yolculuğa çıkalım!

1- Goat of Duty

Goat of Duty varlığının sebebi kesinlikle sorgulanması gereken bir yapım. Quake’e benzeyen hızlı tempolu bir oynanış sunan yapım keçileri silahlandırma konusunda da epey başarılı. Oyunun en iyi yanı ise kesinlikle oynanışı veyahut temposu değil, Goat of Duty’yi muazzam ve garip bir oyun yapan şey oyunda 256 farklı meleme sesi barındırması. Ha bir de, oyunda ölü taklidi yapabiliyorsunuz…

2- Walking Simulator 2020

Death Stranding parodisi olan bu oyun aslında orijinale çok yaklaşmış, farklı kalan yanlarına ise şöyle çabucak bakalım: Oyunlardan biri aşırı kötü fizik motoru, can sıkıcı boş dünyası, sıkıcı görevleri, inanılmaz kötü diyalogları ile mide bulandırıyor, diğer oyun ise Walking Simulator 2020…

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Videolarınızı Düzenlerken Kullanabileceğiniz En İyi 10 Program

3- Shower with Your Dad Simulator 2015: Do You Still Shower With Your Dad?

Bu oyundaki görevimiz babayı bulmak… Şu cümleden sonra oyunun neden listeye girdiğini bile anlatmama gerek yok ama gelin biraz bakalım Shower with Your Dad Simulator’e. Oyun sürekli artan duş sayılarının arasından babanızı bulmanızı istiyor. “Neden?” diye soruyor olabilirsiniz, bu sorunun cevabı bizde de yok.

4- Japan World Cup

Japan World Cup’ı açıklamak gerçekten çok zor, ilk bakışta Japonya’da geçen bir at yarışı gibi görünen oyunun aslında çok zırva bir şey olduğunu anlamanız uzun sürmüyor. Piste giren zürafalar, headbang yaparak düşmanlarını öldüren filler, uzayan atlar, panda binicileri, yeti binicileri gibi garip garip birçok şey barındıran oyun gerçekten kafa karıştırıcı bir yapım.

5- Getting Over It

“Bu oyunu belirli bir tipteki insanlar için yaptım, onların canını acıtmak için.”

Getting Over It, oynarken sinirden bilgisayar parçalamalık bir oyun bir kazanın içinde elimizdeki aletle çeşitli yerlere tırmanmaya çalıştığımız bu macera oyununda kayıt tuşu yok ve sürekli daha yükseğe çıkıyoruz. Yani oyunun sonuna doğru yapılan bir yanlış bizleri oyunun en başına yollayabiliyor hem de hiç düzeltme şansı olmadan…

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Peak Games Hakkındaki 4 İlginç Gerçek

Oyunun Steam etiketleri arasında “psikolojik gerilim” bulunuyor. Sinirden aklınızı yitirmek istiyorsanız mutlaka Getting Over It’e bir şans verin.

6-  Goat Simulator

“Mee!”

Geliştirici ekibin arasında şaka olarak ortaya çıkan Goat Simulator çıktığı ilk zamanlarda interneti kasıp kavurmuştu. Sağa sola kafa atıp saçma şeyler yaparak vakit öldürdüğümüz oyun ne kadar ünlü olursa olsun bu listeye girmekten kurtulamadı.

7- Postal 2

Kedi susturucu, el kaide, cesetlerin üzerine idrar yapmak, şeytan, ninjalar ve daha ne ararsanız bu oyunda. Sanıyorum ki postalın yapımı dünyadaki garip ve zırva her şeyin bi’ kazana atılıp çorba haline getirilmesi şeklinde oldu. Tüm bu zırvalığın içinde inanılmaz ofansif bir mizah barındıran oyun, gerçekten keyifli deneyimler sunabiliyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dirt 5 PlayStation 5’te de 120 FPS Çalışacak!

The Last of Us Part 2’nin Yapımcı Şirketi Naughty Dog’a Tehditler Yağıyor!