in

Yaz İndirimde Alınabilecek 10 TL Altı Oyunlar

Hepimizin merakla beklediği yaz indirimleri için 10 tl altında birkaç oyun tavsiye etmeye çalıştım. Bu listeyi hazırlarken, oyunların oynanabilirlikleri ön planda tutuldu diyebilirim. İyi okumalar.

Dishonored (7,24 TL)

Üzerinize atılmış büyük bir suç. Onurunuzu kurtarmanızın ve emily’i kurtarmak için tek bir yol var, savaşmak! Birinci şahıs bakışında oynadığımız ve içinde gizlilik ögelerinin de bulunduğu oyun, uzun oynanış süresiyle beraber, 10 tl altında alınabilecek en iyi oyunlardan bir tanesi.

This War Of Mine (9,30 TL)

Bir iç savaş sırasında şehirde kalan bir grup insanın, hayatta tutmaya çalıştığımız bir oyun kendisi. Hem atmosfer, hem de oynanışı olarak türünün en güzel örneklerinden biri olarak fiyatı gayet uygun. Steam atölyesi de olması cabası.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  En Sinir Edici 5 Oyun
Torchlight 2 (7,75 TL)

İzometrik kameraya sahip, hack and slash türünde bir oyun. Bence tek eksisi, çok fazla renkli olması olan oyun, diablo benzeri oyunları seven insanların bir bakması gerek oyunlardan. İşin güzel yanı da, oyunun ücretsiz bir demoya sahip olması.

FTL: Faster Than Light (4,50 TL)

Son zamanlarda yükselen bir akım olan Rogue-like türünün en güzel oyunlarından biri olan FTL, kısaca peşimizden gelen düşmanlardan kaçıp, uzayda geminizle beraber hayatta kalmaya çalıştığınız bir oyun. Fakat bunu söylemesi oynamasından çok daha kolay. Bu türü sevmeseniz de, bir şans vermenizi tavsiye ederim.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  DOOM Oynayabileceğiniz 7 Süper Garip Cihaz!
Deponia

Tamamen çöpten ibaret bir gezegende yaşan Rufus, bu berbat yerden kurtulmak için her şeyi yapmaya hazır. Ama bunun için bolca şans ve saçma fikir lazım. Temelde bir bulmaca oyunu olan oyun, point and click tarzında. Arka planda da güzel bir hikayesi de olan oyunun, bir de ücretsiz bir demosu da mevcut. Bu arada, son oyun hariç, Türkçe alt yazı seçeneği mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşırı Kalabalık Battleroyale Oyuncu Arıyor!

Bulb Boy