in

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

Don’t Starve Together Karakter Rehberi

Don’t Starve Together arkadaşlarla çok sürükleyici olduğu kadar her açıdan çok da geniş bir oyundur. Her yaptığınız büyük önem taşır. Bu süreci sizin için biraz kolaylaştırmak adına bir rehber hazırladık.

Karakterlerin Özellikleri

 

 

Wilson

Sihirli bir sakalı vardır. Her 9 günde bir uzar.Eğer kesmezseniz sizi kışları soğuktan bir nebze korur. Sakalı ile kukla yapabilirsiniz ölünce yeniden doğarsınız. (Kış için ideal)

 

Willow

Oyuna bir ayı ve birde özel bir çakmakla başlar.Ateş yakınca akıl sağlığı yükselir. Akıl sağlığı düşer ise etrafını yakmaya başlar.

Wolfgang

Oyundaki en aç karakterdir. Yemek yedikçe azami sağlığı ve hasarı artar. Çok hızlı acıkır. Karanlıktan ve canavarlardan çok korkar.Akıl sağlığı hızlı düşer.

Wendy

%25 daha az vurur. Oyuna 1 çiçekle başlar (Abigail’s Flower). Envanterinizde 3 gün sonra bu çiçek canlanmaya hazır hale gelir. Eğer hazır olduğunu görürseniz onu yere atın ve bir yaratık kesin Abigail canlanıcaktır. Abigail sabah 10 akşam 20 gece 40 hasar vurur.O yüzden geceleri avlanın.650 cana sahiptir.

WX-78:Eğer ”gears” yer ise azamı canı ve akıl sağlığı artar.Velevki 10 tane gear yedik azami canımız 400 ve akıl sağlığımız 300 olur.Şimşek çarpar ise hareket hızımız artar.Ama yağmur yayınca canımız zamanla 1 1 1 düşer.O yüzden şemsiyesiz dolaşmayın.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Isınan Bilgisayarlar İçin Yapmanız Gerekenler!

Wes

Aslında bakarsanız hiçbir özelliği yoktur.Oyuna balonla başlar.Asla konuşmaz ve kendine has emote ları olan bir pandomimdir kendisi.Rekabetçi bir oyun için idealdir.

Webber

Özel bir sakalı vardır.Traş olunca silk verir.Örümcekler tarafından saldırıya uğramasada domuzların can düşmanıdır.

Wigfrid

Oyuna 4 adet çiğ et,1 Savaş kaskı ve 1 Savaş mızrağıyla başlar.Savaş kaskı %80 koruma verir ve mızrağın hasar 42.5 dir.Sadece et yer ve akıl sağlığı en düşük karakterdir.(120)Yaratıklarla savaşarak can ve akıl sağlığı yenileyebilir.

Woodie

Oyuna Lucy diye bir baltayla başlar.Aşırı hızlı odun kırar.Ama çok fazla odun kırar ise kunduza dönüşmeye başlar ve kunduz olunca hızlıca bir şekilde akıl sağlığı kaybeder.Kunduzluktan çıkmak için ağaç kesip odun yemelisiniz.(Aynı şekilde kunduz olmamak içinde woodie ile odun yiyebilirsiniz.)Ağaç fidanı dikmek size 5 akıl sağlığı kazandırır.

Wickerbottom

Bu teyzemiz oyuna 2 papirüs ile başlar.Kendisi science machine yapmadan science machine ile yapılacak şeyleri bilir. Uyuyamaz. Kendine özel bir craft menüsü vardır. Kitaplar üretebilir. Bu kitaplar;

Birds of the World
 •  20-30 adet kuş indirmeye yarar.
 •  3 kez kullanılabilir.
 •  Her kullanım 50 akıl sağlığına mâl olur.
Applied Horticulture
 •  Sonbahar,ilkbahar ve yaz aylarında(kış hariç) ağaçları ve gübrelenmiş bitkileri anında büyütür.
 •  5 kez kullanılabilir ve 30 birime etki eder.
 •  Her kullanım 33 akıl sağlığına mâl olur.
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GTA 5 Hileleri: PC, PS4, Xbox Grand Theft Auto V Hile Kodları
Sleepytime Stories
 •  Görüş alanındaki hayvanları uyutur.
 •  5 kez kullanılabilir ve 30 birime etki eder.
 •  Her kullanım 33 akıl sağlığına mâl olur.
 •  Prestihatitator ile araştırılmalıdır.
On Tentacles
 •  3 adet tentacle oluşturur.
 •  5 kez kullanılabilir ve 3 ile 8 birime etki eder.
 •  Her kullanım 50 akıl sağlığına mâl olur.
 •  Alchemy Engine ile araştırılmalıdır.

Maxwell

Oyunun en az sağlığına sahip karakterdir. (75)Akıl sağlığı asla düşmez.Oyuna Codex Umbra diye bir kitapla başlar. Eğer Nightmare Fueliniz varsa canınızın birazını ve azami akıl sağlığınızı azaltıp klonlar üretebilirsiniz. Savaşcı, oduncu, kürekci, kazmacı gibi. Klonlar öldüğünde akıl sağlığınız geri gelir.

Winona

Winona ablamız oyuna 3 adet koli bandıyla başlamaktadır.Bu ablamızın olayı ise karanlıkta yediği ilk hit boşa gider.Yani Charlie saldırınca ilk vuruşunda ne hasar yersiniz ne de akıl sağlığınız düşer.Ayrıca bu hanımablamız diğer karakterlerden daha hızlı craft yapar.Normal bir karakter bir baltayı 1 saniyede craftlarken Wino reis 0.5 saniyede olayın üstesinden gelir. Emin olun bazen çok işe yarıyor.

Eğer sizin de bizimle paylaşmak istediğiniz yazılarınız varsa, Only A Gamer Facebook sayfası veya Only A Gamer Facebook Grubu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends 8.4 Yama Notları

Kingdom Come: Deliverance 10 Gün İçinde 500 Bin Adet Satış Yaptı!