Oyun Karakterlerinin Hangi Oyundan Olduğunu Bulabilecek Misin?

  0

  Merhaba saygıdeğer oyuncu! Testimize hoşgeldin. Şimdi, biz sana oyun karakterlerinin ismini vereceğiz ve senden hangi oyuna ait olduklarını yazmanı istyeceğiz. Üzülme, fazla zor değil -tabi oyunu oynayana-.

  Hazırsan başlayalım.

  (I give up seçeneğine bastığınızda cevabı göreceksiniz. Bu yüzden çözmeye çalışmadan basmayınız lütfen.)

  Creepers

  GUESS
  I give up

  Minecraft oyunununda bulunan yeşil, yaklaşıldığında patlayan yaratıktır.

  Solid Snake

  GUESS
  I give up

  Solid Snake, Hideo Kojima tarafından yaratılan Metal Gear adlı oyun serisinin baş kahramanıdır. "İmkansızı mümkün hale getiren adam" olarak bilinir. Geçmişi tamamen bir sırdır ve oyun serileri boyunca açıklanmaktadır.

  Link

  GUESS
  I give up

  The Legend of Zelda serisinin sarı saçlı ana kahramanıdır. Shigeru Miyamoto, karakterin yaratıcısıdır.

  Sub Zero

  GUESS
  I give up

  Sub-Zero, 1992 yılında ilk Mortal Kombat oyununda çıkan orijinal karakterlerden biri. Serinin konusunda önemli yeri olan ve her ana Mortal Kombat dövüş oyununda bulunan tek karakterdir. Sub-Zero adını taşıyan iki kardeş karakter vardır.

  GLaDOS

  GUESS
  I give up

  GLaDOS, kurgusal bir video oyunu karakteridir. Yapay zekalı bir bilgisayar sistemidir. Portal oyunlarındaki ana düşmandır. Erik Wolpaw ve Kim Swift tarafından yaratılmış, Ellen McLain tarafından seslendirilmiştir.

  Yüzbaşı John Price

  GUESS
  I give up

  John Price, diğer bilinen adıyla Cpt. Price, Modern Warfare serisinde her zaman oyuncuya ne yapmasını gerektiğini söyleyen ve seri boyunca sadece 2 bölümde oynatılabilmiş bir karakterdir. 

  Sebastian Castellanos

  GUESS
  I give up

  The Evil Within serisinde yönettiğimiz ana karakterdir. Kendisi bir dedektiftir. İlk oyunda 39, ikinci oyunda 41 yaşındadır. 

  Altaïr

  GUESS
  I give up

  Niko Bellic

  GUESS
  I give up

  Niko Bellic Grand Theft Auto IV'teki oynanabilir karakter. 30 yaşında, eski bir asker olup, "Amerikan Rüyası"nı yaşamak için Liberty City'e gelmiştir. Michael Hollick tarafından seslendirilmiştir.

  Big Daddy

  GUESS
  I give up

  Kratos

  GUESS
  I give up

  Kratos God of War serisinin ana karakteri. Kratos, ilk kez 2005'te, serinin ilk oyunu God of War'da göründü. Bu oyunda ailesinin intikamı için bir mücadele içinde olan Kratos'un davası serinin diğer oyunlarında da devam etti.

  Sam Fisher

  GUESS
  I give up

  2002 yılında çıkan Splinter Cell oyunuyla ikonik bir karakter haline gelen Sam Fisher, Tom Clansy tarafından yaratıldı. Biz, Sam Fisher'ı kafasında üçgen şeklinde fenerlerin olduğu bir karakter olarak tanıyoruz.

  Vito

  GUESS
  I give up

  Oyunda yönetilen ana karakterdir. 2 Mayıs 1925 doğumlu olup, ailesi bir Sicilya göçmenidir.

  Chris Redfield

  GUESS
  I give up

  Chris Redfield, Capcom'un Resident Evil filminin ve aynı adlı oyun serisinin baş karakterlerinden biri. Serinin ilk oyununda Jill Valentine ile birlikte olan Chris, serinin son oyunu olan Resident Evil 6'da ise 4 ana karakterden biriydi.

  Lara Croft

  GUESS
  I give up

  Lara Croft, Tomb Raider oyun serisinin kadın kahramanıdır. Film serisinde Lara Croft'u Angelina Jolie canlandırmıştır. 2018 yılında ise yeni bir filmi çıkacaktır.

  All 15 questions completed!


  Share results:

  Oyun Karakterlerinin Hangi Oyundan Olduğunu Bulabilecek Misin?

  Bunun gibi daha fazlasını ister misin?

  En iyi testler için gelen kutunu kontrol et!
  Endişelenme, spam yapmıyoruz!