in

Oyun Karakterlerinin Hangi Oyundan Olduğunu Bulabilecek Misin?

Oyun Karakterlerinin Hangi Oyundan Olduğunu Bulabilecek Misin?

Merhaba saygıdeğer oyuncu! Testimize hoşgeldin. Şimdi, biz sana oyun karakterlerinin ismini vereceğiz ve senden hangi oyuna ait olduklarını yazmanı istyeceğiz. Üzülme, fazla zor değil -tabi oyunu oynayana-.

Hazırsan başlayalım.

(I give up seçeneğine bastığınızda cevabı göreceksiniz. Bu yüzden çözmeye çalışmadan basmayınız lütfen.)

Link

GUESS
I give up

The Legend of Zelda serisinin sarı saçlı ana kahramanıdır. Shigeru Miyamoto, karakterin yaratıcısıdır.

GLaDOS

GUESS
I give up

GLaDOS, kurgusal bir video oyunu karakteridir. Yapay zekalı bir bilgisayar sistemidir. Portal oyunlarındaki ana düşmandır. Erik Wolpaw ve Kim Swift tarafından yaratılmış, Ellen McLain tarafından seslendirilmiştir.

Yüzbaşı John Price

GUESS
I give up

John Price, diğer bilinen adıyla Cpt. Price, Modern Warfare serisinde her zaman oyuncuya ne yapmasını gerektiğini söyleyen ve seri boyunca sadece 2 bölümde oynatılabilmiş bir karakterdir. 

Chris Redfield

GUESS
I give up

Chris Redfield, Capcom'un Resident Evil filminin ve aynı adlı oyun serisinin baş karakterlerinden biri. Serinin ilk oyununda Jill Valentine ile birlikte olan Chris, serinin son oyunu olan Resident Evil 6'da ise 4 ana karakterden biriydi.

Vito

GUESS
I give up

Oyunda yönetilen ana karakterdir. 2 Mayıs 1925 doğumlu olup, ailesi bir Sicilya göçmenidir.

Big Daddy

GUESS
I give up

Altaïr

GUESS
I give up

Solid Snake

GUESS
I give up

Solid Snake, Hideo Kojima tarafından yaratılan Metal Gear adlı oyun serisinin baş kahramanıdır. "İmkansızı mümkün hale getiren adam" olarak bilinir. Geçmişi tamamen bir sırdır ve oyun serileri boyunca açıklanmaktadır.

Sam Fisher

GUESS
I give up

2002 yılında çıkan Splinter Cell oyunuyla ikonik bir karakter haline gelen Sam Fisher, Tom Clansy tarafından yaratıldı. Biz, Sam Fisher'ı kafasında üçgen şeklinde fenerlerin olduğu bir karakter olarak tanıyoruz.

Sebastian Castellanos

GUESS
I give up

The Evil Within serisinde yönettiğimiz ana karakterdir. Kendisi bir dedektiftir. İlk oyunda 39, ikinci oyunda 41 yaşındadır. 

Niko Bellic

GUESS
I give up

Niko Bellic Grand Theft Auto IV'teki oynanabilir karakter. 30 yaşında, eski bir asker olup, "Amerikan Rüyası"nı yaşamak için Liberty City'e gelmiştir. Michael Hollick tarafından seslendirilmiştir.

Kratos

GUESS
I give up

Kratos God of War serisinin ana karakteri. Kratos, ilk kez 2005'te, serinin ilk oyunu God of War'da göründü. Bu oyunda ailesinin intikamı için bir mücadele içinde olan Kratos'un davası serinin diğer oyunlarında da devam etti.

Lara Croft

GUESS
I give up

Lara Croft, Tomb Raider oyun serisinin kadın kahramanıdır. Film serisinde Lara Croft'u Angelina Jolie canlandırmıştır. 2018 yılında ise yeni bir filmi çıkacaktır.

Sub Zero

GUESS
I give up

Sub-Zero, 1992 yılında ilk Mortal Kombat oyununda çıkan orijinal karakterlerden biri. Serinin konusunda önemli yeri olan ve her ana Mortal Kombat dövüş oyununda bulunan tek karakterdir. Sub-Zero adını taşıyan iki kardeş karakter vardır.

All 15 questions completed!


Share results:

Oyun Karakterlerinin Hangi Oyundan Olduğunu Bulabilecek Misin?

2 Yorum

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG’nin Satış Miktarı, Oynanma Süresi Ve Diğer İstatistikleri

Rocket League Dünya Genelinde 40 Milyon Oyuncuya Ulaştı!